Witajcie :-)

Zaczęty przez Kazimierz, Lipiec 10, 2017, 11:33:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kazimierz

Witajcie!
Wprawdzie nie jestem nowy w językotwórstwie — zajmowałem się nim przez większość swojego życia, ale moje sukcesy są raczej niewielkie. Obecnie jestem w trakcie tworzenia kilku języków z mojego conworldu — Żiby. Najbardziej rozwinięty z nich, kotsowiski jest pierwszym stworzonym przeze mnie conlangiem. Jak możecie się spodziewać, jest to (a przynajmniej był do niedawna) okropny nooblang. Conlang przechodzi jednak daleko idące reformy i niebawem będzie gotowy do przedstawienia na forum.
Poza językotwórstwem interesuję się także językoznawstwem. Obserwuję to forum od kilku tygodni i znajduję tu wiele ciekawych informacji. Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej.
                                                                                                                                                                                    Pozdrowienia z warmińsko-mazurskiego
                                                                                                                                                                                    Kazimierz
PS Czy zawsze trzeba będzie robić te captche?
  •  

Todsmer

Witamy. My również mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej :)

Nie, nie trzeba, to jest chyba tylko dla pierwszych kilku wiadomości.
  •  

Henryk Pruthenia

Serdecznie witamy! Mam nadzieję, że nowy członek naszego fora szybko coś przedstawi, gdyż, ostatnio forum przeżywa raczej deficyt konlangów :)

Kazimierz

CytatNie, nie trzeba, to jest chyba tylko dla pierwszych kilku wiadomości.
Dzięki. A już się bałem :-P

W najbliższym czasie postaram się przedstawić mój pierwszy conlang i być może historię jego powstawania.
  •  

Caraig

Cytat: Henryk Pruthenia w Lipiec 10, 2017, 12:13:40
Serdecznie witamy! Mam nadzieję, że nowy członek naszego fora szybko coś przedstawi, gdyż, ostatnio forum przeżywa raczej deficyt konlangów :)

Jaki deficyt? Przecież w okresie ,,pomaturalnym" że tak powiem wzrosła aktywność kilku użytkowników. No ale jak ktoś napisze kilka ścian tekstu, a potem nikt mu nie odpowie, to później robi się deficyt xD

A Kazimierza witamy i czekamy na conlang :D
  •  

Pluur

Witamy! I jednocześnie życzę zadomowienia się w naszej społeczności.

CytatObecnie jestem w trakcie tworzenia kilku języków z mojego conworldu — Żiby.
Chętnie dowiem się coś o świecie, jak i o języku.

Cytatostatnio forum przeżywa raczej deficyt konlangów :)
Na szczęście jest Kyon ;)

CytatNo ale jak ktoś napisze kilka ścian tekstu, a potem nikt mu nie odpowie, to później robi się deficyt xD
To prawda - smutne to jest :(
  •  

Borlach

Serdeczne szalom, witam nowego forumowicza!

CytatNo ale jak ktoś napisze kilka ścian tekstu, a potem nikt mu nie odpowie, to później robi się deficyt xD
CytatTo prawda - smutne to jest :(
Eh, prawdę mówicie
<tu wstawić smutną muzyczkę na wiolonczeli>

Co do kąlangu i konłordu to też jestem go ciekaw :D


Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Kazimierz

CytatCo do kąlangu i konłordu to też jestem go ciekaw :D
Zacząłem już przedstawiać conworld w oddzielnym wątku.Narazie piszę mało i nie po kolei, ale poprostu nie umiem zaczynać wątków :-).
  •  

Henryk Pruthenia

Dobrym sposobem na opisanie świata jest nasza Wiki. Przykład tego, co można zbudować:
Kyon - w budowie, ale prace są strasznie zaawansowane!
Haivoori - w budowie
Ziemia - w budowie
Nuqs funst - w budowie