Zbiórka na utrzymanie serwera [2014-2015]

Zaczęty przez Canis, Listopad 10, 2014, 13:56:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

"No dobra, jest ten bug na forum to muszę zalogować się do panelu webd.pl, przy okazji zoba-"
>Konto jezykotw wygasa za 16 dni
>za 16 dni
>MFW


Zbiórka na utrzymanie serwera [Edycja Listopad 2014 - Listopad 2015]
Na co zbieramy: jeśli za 16 dni, to jest, do 26 listopada, nie przedłużymy ważności serwera, forum i wiki przestaną działać
Ile potrzebujemy: 39 złotych 90 groszy (tyle kosztuje jeden pełny rok)
Jak zbieramy:

  • Deklarujemy się w tym temacie kto i ile chce dać (można też "anonimowo", wtedy chętni niech mi napiszą ile mogą dać przez PW, prywatną wiadomość, na forum)
  • Zgłoszenia potrwają tydzień, do 17 listopada
  • Dnia 17 listopada należałoby przelać swoją część na konto, które podam na PW (tak, jak podczas poprzednich edycji)
  • Na czas (!) ja wysyłam całą zrzutę do serwisu webd.pl
  • Serwer będzie wtedy aktywny do 26 listopada 2015 roku.
Organizator zbiórki: Jeśli nasz obecny administrator sobie tego życzy, może przejąć całą odpowiedzialność, bo ma do tego największe prawo. Ponieważ póki co nadal ja mam dostęp do serwera (i wszystkich płatności), to zgłaszam się na ochotnika do przeprowadzenia tego procesu (zresztą, robiłem to i wcześniej). Decyzję zostawiam adminowi.


Ja na pewno jestem chętny na to, żeby się dorzucić, więc 1 osoba już jest.
  •  

Noqa

Ja się chętnie dorzucę, 10-15 zł, zależy ile jeszcze chętnych się znajdzie.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Dynozaur

Głosuję na NIE.

Dajmy temu foru godnie umrzeć.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Towarzysz Mauzer

Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Canis

Stan na godzinę 16:50:
1. Ja
2. Noqa
3. Towarzysz Mauzer
4. [anonim]
To ciekawe ile ostatecznie osób będzie i czy będziemy się zrzutą dzielić po 3 zeta na twarz...
  •  

Todsmer

  •  

Toivo

  •  

Wedyowisz

Mogę dać kwotę jw. Ew. do 30 zł, z przyznaniem rangi Imperatora Burugandy.
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Towarzysz Mauzer

Według mnie to chyba się da zrobić przy regularnej kwocie wsparcia, ale jeszcze naradzę się z resztą ekipy.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Canis

Wiem, jestem dziecinny, ale nie umiem się pohamować.
jak zostać milionerem
1. bądź Canisem
2. zastanawiaj się jak zarobić fortunę
3. wejdź na forum dla humanistów
4. ogłoś zbiórkę niecałych 40 zeta
5. gorylion ludzi się zgłasza, że chce się dorzucić po 10zł - 15zł (na te 40 zeta)
6. wpłać na serwer
7. wyjedź na bahamy za resztę
[Zamknij]
Może jednak konkretne kwoty to policzymy za tydzień, aj waj, chyba że naprawdę chcecie okazać miłosierdzie królowi squidów :DDDDDD
  •  

Noqa

Cytat
3. wejdź na forum dla humanistów

Z różnych szczątkowych obserwacji to mi wynika, że jest całkiem spora reprezentacji ludzi z kierunków ściślejszych.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Mahtlactli Omome Tochtli

Macie mój maccuahuitl, moje ząbki i moje futerko... yyy... w każdym razie ja też chętny.
  •  

Canis

1. Ja 15 zł
2. Noqa 10-15 zł
3. Towarzysz Mauzer 15 zł
4. [anonim] 10 zł
5. Todsmer 15 zł
6. Toivo ?
7. Wedyowisz 30 zł
8. Mahtlactli Omome Tochtli ?
Panowie, póki co wychodzi nam jedyne 100 zł na 39,30 zł potrzebne na utrzymanie serwera na rok. Nie jestem dobry w liczeniu, ale chyba może nie styknąć!
Kiedyś mnie za te żarty zamkną
[Zamknij]

Cytat: Noqa w Listopad 10, 2014, 22:39:15
Cytat
3. wejdź na forum dla humanistów

Z różnych szczątkowych obserwacji to mi wynika, że jest całkiem spora reprezentacji ludzi z kierunków ściślejszych.
Właśnie to widzę. *zaciera rączki*
  •  

Dynozaur

Cytat: Canis w Listopad 11, 2014, 09:14:08Panowie, póki co wychodzi nam jedyne 100 zł na 39,30 zł potrzebne na utrzymanie serwera na rok. Nie jestem dobry w liczeniu, ale chyba może nie styknąć!
Kiedyś mnie za te żarty zamkną
[Zamknij]

A co z wydatkami na ćpienie? Je również trzeba pokryć.

No i gęsiwo samo się nie kupi... a dziś akurat jest św. Marcina.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Canis

Dynozaur, rozczaruję cię: nie ćpię. Ale na gęsiwo możesz mi przelać "co łaska", nie obrażę się :DDD
  •