Forumowy Conworld

Zaczęty przez Ulf, Sierpień 02, 2012, 19:01:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ghoster

#30
[...........]
  •  

Todsmer

Najlepiej, żeby taka była. No i chyba z naszą geologią itp. Jeśli chodzi o brak realizmu, zastrzeżenia miałem do kontynentu na północnym wschodzie.

@Pingijno:
CytatLepiej, żeby mapa nie była nierealistyczna.
Clear?
  •  

Pingǐno

Cytat: tqr w Sierpień 02, 2012, 21:35:01
@Pingijno:
CytatLepiej, żeby mapa nie była nierealistyczna.
Clear?
Te oczy...
* Pingǐno spierdala, gdzie pieprz rośnie

__
A tak na serio:
Nie wiem czy lepiej czy gorzej, ale w każdym razie jest jaka jest i tego się trzymajmy. :P
  •  

Ulf

Ale jeśli gralibyśmy na mapie Ziemi to robilibyśmy althist a nie aprioryczny conworld. Mapa według mnie dobra a ten brak realizmu nie jest dotkliwy.
  •  

Pingǐno

Cytat: Ulf w Sierpień 02, 2012, 21:40:08
Ale jeśli gralibyśmy na mapie Ziemi to robilibyśmy althist a nie aprioryczny conworld. Mapa według mnie dobra a ten brak realizmu nie jest dotkliwy.
Nie mówię, że mamy grać na Ziemi. :P
I teraz nie wiem o jaki nierealizm wam chodzi. xd
  •  

Todsmer

"Realna" a "realistyczna". Feel the difference.
  •  

Ulf

#36
Trochę źle zrozumiałem ale i tak rzekoma nierealistyczność tej mapy nie jest dotkliwa. Mówiłem tylko o mapie nie o zwierzętach, roślinach itp.
  •  

Pingǐno

Cytat: tqr w Sierpień 02, 2012, 21:41:59
"Realna" a "realistyczna". Feel the difference.
Ā.
Ale i tak się trochę pogubiłem.
  •  

Todsmer

Tak naprawdę jeśli chodzi o zwierzęta, rośliny & co, chyba lepiej byłoby zostawić te ziemskie z ewentualnymi dodatkowymi lokalnymi.

@Pingijno:
To było do Ulfa. Mi chodziło o to samo co Tobie.
  •  

Pingǐno

CytatTo było do Ulfa. Mi chodziło o to samo co Tobie.

Āāā. No ok.
  •  

Ulf

Czyli w końcu uzgodniliśmy że mapa ma zostać ale wymazana (trochę się pogubiłem)?
  •  

Pingǐno

Cytat: Ulf w Sierpień 02, 2012, 21:58:39
Czyli w końcu uzgodniliśmy że mapa ma zostać ale wymazana (trochę się pogubiłem)?
No przynajmniej ja tak chciałem. :P

A Ghouster się zgadza?
  •  

Fanael

Nie wiem jak Duszacz, ale ja jestem za.
  •  

Ulf

No właśnie powinien się Ghoster wypowiedzieć.
  •  

Todsmer

#44
Ja bym dorzucił kilka wysp rozrzuconych na środku oceanu (coś jak Polinezja czy Azory). No i poprawił ten kontynent, do którego mam zastrzeżenia, zwłaszcza ten nierealistyczny łańcuch wysp. Jeśli reszta by została, nie mam żadnych obiekcji (mógłbym się zgodzić na "tylko wymazanie", bez edycji, ale wolałbym nie :-P ). (Tylko chcę żeby był jakiś kraj, najlepiej wyspiarski, nad zimnym morzem - Skandynawia <3 )

Cytat: Fanael w Sierpień 02, 2012, 22:02:40
Nie wiem jak Duszacz, ale ja jestem za.
Ducharz? ("er" = "arz"?). Tak, w sumie powinien się wypowiedzieć, w końcu to on był autorem pierwszej edycji.
  •