Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vilén

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 30, 2011, 18:35:55
I przy braku zgody autora tematu.
Bo to jest anarchia, a nie liberałokapitalizm ze ,,śwjyntym prawem własności tematu" :P.
  •  

Pingǐno

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 30, 2011, 18:54:57
A ten komentarz był potrzebny (proszę o usunięcie tego posta i posta Pingijna)
A co to, koncert życzeń?
  •  

Feles

Tak, wątki należy znacjonalizować. A jakże! :-D
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

zavadzky

Cytat: Canis w Sierpień 30, 2011, 19:00:03
ale
Cytat: Pingijno w Sierpień 30, 2011, 18:43:18
Jezus, ale wy się głupotami przejmujecie. ;D
on ma rację. Na razie to ja widzę tylko głupoty. Nie wiem co wy macie do Felesa.
Hejtujemy, bo jesteśmy mocni tylko w internecie. Tak poważnie, to nie cierpię słuchaczy poezji śpiewanej, dlatego ich tępię na każdym kroku.
Coś chyba musiało być, skoro nagle się pojawił rokosz ;p
  •  

Pingǐno

Chyba już nie mam więcej zdania. :<
  •  

Canis

Cytat: zavadzky w Sierpień 30, 2011, 22:42:57
Cytat: Canis w Sierpień 30, 2011, 19:00:03
ale
Cytat: Pingijno w Sierpień 30, 2011, 18:43:18
Jezus, ale wy się głupotami przejmujecie. ;D
on ma rację. Na razie to ja widzę tylko głupoty. Nie wiem co wy macie do Felesa.
Hejtujemy, bo jesteśmy mocni tylko w internecie. Tak poważnie, to nie cierpię słuchaczy poezji śpiewanej, dlatego ich tępię na każdym kroku.
Coś chyba musiało być, skoro nagle się pojawił rokosz ;p
A nie było tak, że jeden wyskoczył, a reszta jak te barany za nim? xD
  •  

Pingǐno

Cytat: Canis w Sierpień 31, 2011, 09:11:19
Cytat: zavadzky w Sierpień 30, 2011, 22:42:57
Cytat: Canis w Sierpień 30, 2011, 19:00:03
ale
Cytat: Pingijno w Sierpień 30, 2011, 18:43:18
Jezus, ale wy się głupotami przejmujecie. ;D
on ma rację. Na razie to ja widzę tylko głupoty. Nie wiem co wy macie do Felesa.
Hejtujemy, bo jesteśmy mocni tylko w internecie. Tak poważnie, to nie cierpię słuchaczy poezji śpiewanej, dlatego ich tępię na każdym kroku.
Coś chyba musiało być, skoro nagle się pojawił rokosz ;p
A nie było tak, że jeden wyskoczył, a reszta jak te barany za nim? xD
Tym jednym jest zwykle Henryk, jak zauważyłem przez ten rok.  :-X
  •  

Canis

@up - ja nie chcę wysuwać żadnych osądów (zwłaszcza, że obecni nie odróżniają, kiedy ja mówię jako admin, a kiedy jako user z prawem do opinii jak każdy), ale właśnie coś tak mi się wydaje xDD
  •  

Grzdyl

Test  :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o  :-* :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
  •  

Mścisław Bożydar

Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Pingǐno

O, Czworokąt Równoboczny!

Witaj.
  •  

varpho :Ɔ(X)И4M:

Cytat: Kwadracik w Wrzesień 01, 2011, 23:04:59
Z przyjemnością ogłaszam, że dzisiejszego dnia odbyło się kolejne udane Oficjalne Spotkanie Społeczności Polskich Conlangerów. Miało miejsce między godziną trzynastą i godziną trzynastą trzydzieści pod sekretariatem spraw doktoranckich neofilologii UW, gdzie wpadliśmy na siebie przypadkiem ja i varpho.

z przyjemnością potwierdzam.
nie tylko się spotkaliśmy, ale nawet się rozpoznaliśmy i przeprowadziliśmy kurtuazyjną rozmowę. :]
K̥elHä wet̥ei ʕaK̥un kähla k̥aλai palhʌ-k̥ʌ na wetä
śa da ʔa-k̥ʌ ʔeja ʔälä ja-k̥o pele t̥uba wete
Ѫ=♥ | Я←Ѧ
  •  

spitygniew

Cytat: Grzdyl w Wrzesień 01, 2011, 17:46:53
Test  :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o  :-* :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
To ma być zagadka "znajdź, kto puścił bąka"?
P.S. To prawda.
  •  


Feles

Nie rozumiem go już zupełnie.
... chyba że to tajny agent fór.pl!
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •