Autor Wątek: Klasy semantyczne zaimkow nierodzajowych w scsie.  (Przeczytany 311 razy)

Offline plugastwo

• Pomożesze: 1
  • Country: pl
Klasy semantyczne zaimkow nierodzajowych w scsie.
« dnia: 7 mar 2018, 22:16:32 »
Hej!
Mógłby ktos scharakteryzowac krótko klasy semantyczne zaimków nierodzajowych w scsie ?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc !
« Ostatnia zmiana: 7 mar 2018, 22:20:57 wysłana przez plugastwo »

Offline Dynozaur

• Audytor w: Komisja Ustalania Nazw Miejscowości
  • Pomożesze: 1556
  • Country: ck
  • Wiecznie obserwowany
  • Conlangi: Nevenlanch, Zimny, Wandyjski i inne
Odp: Klasy semantyczne zaimkow nierodzajowych w scsie.
« Odpowiedź #1 dnia: 7 mar 2018, 22:46:09 »
Tak z czystej ciekawości,

OPko, rozumiesz chociaż sens słów, o które pytasz? Czy po prostu tak zadajesz te pytania jedno po drugiem bez choćby próby zrozumienia, o co w tem wszystkiem chodzi, bo wiesz, że conlangerskie cucki i tak Cię wyręczą?

Znowu pójdą na mnie gromy, że jestem opryskliwy, że "odstraszam" i w ogóle. Ale kurde, wszystko ma swoje granice. Mimo wszystko wydaje mi się (nie wiem, może to kontrowersyjne przekonanie?), że w forze dyskusyjnem chodzi o to, aby jego użytkownicy dyskutowali, udzielali się, tworzyli jakąś społeczność... A nie o to, żeby prowadzać studentki polonistyki za rączkę, żeby zaliczyły semestr (w dodatku, a jakże, całkowicie bezinteresownie). To już staje się bezczelne.
« Ostatnia zmiana: 7 mar 2018, 22:49:35 wysłana przez Dynozaur »
Cytat: Widsið
Dynozaur zbanowany na 30 dni.
Jeśli ban nie spowoduje poprawy, będziemy ograniczać dostęp. Jeśli ograniczenie dostępu nie pomoże, skasujemy konto razem z pełną historią wiadomości i wątków.

Tutaj Widsith pokazał o co mu chodzi naprawdę. Zbanowanie mnie to pestka, jemu zależy na usunięciu wszystkich moich postów. Dlaczego? Bo gardzi mojemi inicjatywami, zwłaszcza tem, co związane ze zmianami nazw miejscowych, bo uważa to za "szuryzm", oszołomstwo. Chcecie, aby cała moja wieloletnia praca, związana z odkłamywaniem toponimji obróciła się w gówno? NO TO POPIERAJCIE SOBIE DALEJ WIDSITHA!