Witam :)

Zaczęty przez Ancient, Luty 19, 2016, 18:11:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ancient

Jestem szalonym człowiekiem, który myśli, że można zmodyfikować współczesny język. Właściwie nie mam ograniczeń. Bardzo lubię tworzyć, a czasem do przesady.

Ale tak na prawdę ostatnio nie wiele działam, a tylko siedzę sobie z planem wybycia z tego kraju, czyli z Polski.
Ćwiczę grę na klawiszach i też na gitarze, choć słabiej. A jeszcze w temacie, to ćwiczę komponowanie muzyki. A z gatunków muzycznych najbardziej lubię: metal symfoniczny, trance, ambient i coś w deseń muzyki klasycznej/filmowej/soundtrack. Ale ogólnie słucham niemal wszystkiego.
A dodatkowo kombinuję nad pisaniem kreatora tworzącego świat, który można by wykorzystać w grach RPG. Coś na wzór gier Maxis lub mojego ulubionego programu, World Edit dla Warcraft 3.
Lubię przede wszystkim opowieści. Z gier, seriali, książek i filmów. Gram w różne gry. Seriale i filmy, też lubię różne. Ale książki, jak i resztę, to przede wszystkim fantasy i science fiction.
Sam co nieco próbowałem pisać opowieści. I miałem pomysł na napisanie języka, a potem chciałem go dodać do własnej opowieści. Właściwie, to coś piszę. Ale zająłem się pisaniem rpg, czyli tego pisanego-rpg, a jeszcze dokładniej: wspólnym pisaniem opowiadań na zasadach rpg.

A moja języko-mania wzięła się właśnie z fantastyki. Bo każda dobra opowieść z wplecioną jakąś kulturą, która istnieje niezależnie, to powinna mieć własny język.

Zarejestrowałem się na forum, bo szukam kolejnych inspiracji. I chciałbym poznać wiele przydatnych informacji. Warto poznawać i szerzyć horyzonty, tym jest właśnie życie. Czasem torami, a czasem niezależnie, byleby korzystać.

  •  

Canis

Czołem. A tak poza planami i pomysłami,  coś już ukończyłeś?
  •