Rema - Findea

Zaczęty przez Rémo, Czerwiec 02, 2012, 19:13:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rémo

#30
Jeśli w parkach narodowych nie można budować, a park jest w górach a kolejka ma być w górach...
Pozdrawiam! :)
  •  

Caulthaeigh

#31
W takim razie Findea nie chce mieć kolejki górskiej która łączyła by dwa Zakopce. Dobrze. W takim razie będzie docierać do granicy...
Król
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Rémo

#32
Nie że nie chce, ale po co sie pytasz czy można tam budować? Gdyby nie można było to bym się chyba nie zgadzał  :-P
Pozdrawiam! :)
  •  

Caulthaeigh

To proszę by szanowny Cesarz gwarzył błyszczej mówił jaśniej. Ma być czy nie ma być?
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Fanael

Przestańcie budować piramidy z cytatów.
  •  

Rémo

Cytat: Caulthaeigh w Lipiec 24, 2012, 16:55:11
To proszę by szanowny Cesarz gwarzył błyszczej mówił jaśniej. Ma być czy nie ma być?

Ma być ekscelencjo.

Cesarz Findei,

Ps. To nie był cesarz tylko ja :P
Pozdrawiam! :)
  •  

Caulthaeigh

#36
Taaaaak ekscelencjo? To na mnie masz mówić "Z Bożej łaski jego ekscelencja Król Lajwenii - Jan I Olafsson z matki strony Caulthaeigh z miasta Jorpi ".
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Rémo

Zacznę chyba po francusku pisać...
Pozdrawiam! :)
  •  

Caulthaeigh

#38
Możesz...możesz...
Piękny język
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Rémo

#39
Je suis du même avis. ^^
Pozdrawiam! :)
  •  

Caulthaeigh

Szkoda tylko że galijski wymarł  :'-(

Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Rémo

#41
Jak się nauczysz to ożyje  ;-D
Pozdrawiam! :)
  •  

Caulthaeigh

#42
Łaa! Teraz weź mi znajdź rozmówki polsko-galijskie ;D
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Henryk Pruthenia

Ale galijski żyje...
Prawie. :D

Dynozaur

#44
Cytat: Henryk Pruthenia w Lipiec 25, 2012, 11:58:18
Ale galijski żyje...
Prawie. :D

Ech, nie chcę się wypowiadać, bo się za bardzo nie znam. Ale stawiam piątala, że język, w którym śpiewa Eluvetie ma niewiele spólnego z prawdziwym galijskim i zapewne nie trzyma się w ogóle kupy.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •