Odp: Nazwy miast i państw w języku polskim

Zaczęty przez Pluur, Kwiecień 25, 2016, 20:44:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pluur

CytatTM. Wulgaryzmy nie są zabronione na tym forum, ale agresywne zachowania wobec innych tępimy, stąd interwencja.
Primo: nie odwoływałem się do autora, jeno do jego pomysłu - nie wiem gdzie zauważyliście agresywne zachowanie wobec innych
Secundo: czyżby mityczna wielka złota wolność forum kłoniła się ku upadkowi? Czy jak za Rzeczypospolitej wolność obejmuje tylko część społeczeństwa?
Tertio: nie chcę nic wypominać, ale to co niektórzy robili tu po pijaku bardziej się na społeczności odbiło, a owi nie dostali żadnych poważniejszych upomnień.

PS 1: Po za tym nulla poena sine lege przeca tu nie ma regulaminu.
PS 2: Można by owo wydzielić kaj indziej.
  •  

Towarzysz Mauzer

No ja brałem pod uwagę, że to raczej nie było agresywne względem polonioka, ale chodzi o to, że mogło być tak odebrane. Pijackie wybryki to czysta głupota i folklor (chyba że to squidzenie, to należy tępić).

Skoro nie ma regulaminu, to czemu miałoby obowiązywać prawo rzymskie? Generalnie, nie idzie o jakieś straszne środki karne i represje. Ale zastanowić się nad tym, jak zadziała to, co napiszemy warto - i to podtrzymuję niezależnie od wszystkiego. Fakt, że zareagowałem trochę losowo.

Jak społeczność sądzi, że za ostro, to już teraz przepraszam i mogę wyzerować ostrzeżenie.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Pluur

CytatPijackie wybryki to czysta głupota i folklor (chyba że to squidzenie, to należy tępić).
Ciekawy folklor, nie powiem
CytatSkoro nie ma regulaminu, to czemu miałoby obowiązywać prawo rzymskie? Generalnie, nie idzie o jakieś straszne środki karne i represje. Ale zastanowić się nad tym, jak zadziała to, co napiszemy warto - i to podtrzymuję niezależnie od wszystkiego. Fakt, że zareagowałem trochę losowo.
Skoro nie ma regulaminu i nie ma obowiązywać prawo rzymskie to dlaczego ma obowiązywać prawo fizyczne? (losowość)

Widzę, że podwójne standardy tu rządzą i górują

  •  

Todsmer

#3
Cytat: Pluur w Kwiecień 25, 2016, 22:50:31
CytatPijackie wybryki to czysta głupota i folklor (chyba że to squidzenie, to należy tępić).
Ciekawy folklor, nie powiem
Przecież nic złego nie zrobili, a można się było pośmiać :) Przede wszystkim nie było to zachowanie agresywne w stosunku do innych użytkowników. (czasem wręcz przeciwnie xD)

CytatSkoro nie ma regulaminu i nie ma obowiązywać prawo rzymskie to dlaczego ma obowiązywać prawo fizyczne? (losowość)
Śmiesznie pojechałeś z tym prawem rzymskim, jakby na naszym forum obowiązywałoby jakiekolwiek prawo prócz zwyczajowego :) Brzmiało to tak poważnie, jakbyś już prawnika wzywał.

Ostrzeżenie nie jest wielkie, właściwie nie jest karą, a może zmusi do myślenia. Twoja reakcja była zdecydowanie przesadzona i mogła być przez Polonioka zrozumiana jako atak osobisty. Na forum nigdy nie było złotej wolności, mogłeś pisać wszystko, dopóki nie zaczęły się inwektywy - wtedy dostawałeś punkciki.
  •  

Canis

Alkopostów przecież nikt tu nie wstawia już od chyba tygodni, w zasadzie odkąd obiecaliśmy poprawę. Nie złamaliśmy tego jeszcze. W ogóle co się tu wydarzyło, bo nie czytam tematu o nazwach miast w języku polskim?
  •  

Todsmer

Cytat: Canis w Kwiecień 26, 2016, 00:36:03(...) W ogóle co się tu wydarzyło, bo nie czytam tematu o nazwach miast w języku polskim?
http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=1808.msg70675#msg70675 (oryginalnie nie było ocenzurowane)
  •  

Silmethúlë

Taka pseudocenzura, swoją drogą, j**t w og**e w chuj śmie**na. ;-)
  •  

Todsmer

  •  

Canis

Cóż, taka najlepsza, wiesz o co chodzi, ale nie razi w oczy! 아레 이 탘 나이렢쎄 옛트' 프'쪀리나녜 쁘' 한글루!
  •  

Dynozaur

#9
Cytat: Silmethúlë w Kwiecień 26, 2016, 16:12:31
Taka pseudocenzura, swoją drogą, j**t w og**e w chuj śmie**na. ;-)

przeczytałem: śmietana

(shitpost, wiem... ale cała nitka shitpostna)
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Pluur

CytatOstrzeżenie nie jest wielkie, właściwie nie jest karą, a może zmusi do myślenia. Twoja reakcja była zdecydowanie przesadzona i mogła być przez Polonioka zrozumiana jako atak osobisty. Na forum nigdy nie było złotej wolności, mogłeś pisać wszystko, dopóki nie zaczęły się inwektywy - wtedy dostawałeś punkciki.

Nie wiem w dalszym ciągu, jak wyrażenie "ale kurwa na chuj" obrażało owego Polonioka..
  •