Autor Wątek: Skargi na moderatorów i administrację  (Przeczytany 16005 razy)

Offline Feles

• 오야폘도래
  • Pomożesze: 131
Odp: Skargi na moderatorów i administrację
« Odpowiedź #15 dnia: 25 lut 2014, 20:34:49 »
Zgłaszam oficjalny sprzeciw wobec bana dla Ghostera. Feles, odblokuj mu konto.
Wobec kontrowersji dot. lingwistyki albo sięga się po źródła i udowadnia rozmówcy, że jest w błędzie, albo się go ignoruje. Wstawienie blokady na konto i przyszycie metki trolla do użytkownika to nie tylko żałosny sposób na poradzenie sobie z dyskusją, ale po raz setny udowadnia, że Feles nie rozumie roli administratora i nie nadaje się do niej, a ogólnoforumowe przyzwolenie na taką sytuację uważam za absurdalne. Zwłaszcza, że odkąd Noqa znalazł się tam, gdzie jego miejsce (czyli w tematach językoznawczych i byle z dala od stołka) ostatnio wszystko na forum było dobrze, nawet powiedziałbym, że najlepiej od przenosin na ten serwer.
Nie, to ty nie rozumiesz.
Wg ciebie zadaniem administratora jest nie robienie niczego i oczekiwanie, aż sytuacja w magiczny sposób rozwiąże się sama — oraz narzekanie, jeśli sytuacja się pogarsza mimo to.

Jeśli użytkownik popularny, z dużym stażem, w dyskusji na tematy lingwistyczne — w specjalnie przeznaczonym do tego dziale — podnosi argumenty, które można w prosty sposób obalić za pomocą podstaw teorii lingwistyki oraz zwykłego rozumowania, a następnie zarzuca dogmatyzm i "nadmierny sceptycyzm" każdemu, kto nie uzna jego hipotez za jedynie słusznych, to mamy do czynienia z albo wyjątkową głupotą, albo wyjątkowo niesmacznym trollingiem.

No wybaczcie.
אַללאַהו אַקבאַר

Offline Toivo

• Pomożesze: 208
  • Country: fi
  • Conlangi: wigierski
« Odpowiedź #16 dnia: 25 lut 2014, 20:47:56 »
Ja proponuję, żeby w przypadku banów dokładniej podawać powody, z linkiem do konkretnego posta/ów, żeby gawiedź łatwiej mogła wyrobić sobie zdanie. Inaczej mi np. zazwyczaj nie chce się szukać, gdzie poszedł jakiś flejm.

Poza tym ban to powinna być ostateczność, jeśli ktoś naprawdę obniża jakość forum i komfort innych użytkowników. Z dziwnymi lingwistycznymi teoryjami można sobie poradzić w inny sposób - choćby ignorując, albo kwitując krótką krytyką i spychając dyskusję z powrotem na sensowny temat.

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Pomożesze: 677
  • Country: ru
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Conlangi: Ziemli, Zapadni, Nešši, Nesdotir, Slawlangi
« Odpowiedź #17 dnia: 26 lut 2014, 21:27:26 »
Chciałbym się dowiedzieć,  za co dokładnie Ghoster został ukarany. Bo ja czytam wszystko i szczérze to nic takiego nie widzę...

Offline Vilène

• Pomożesze: 709
  • Country: sy
« Odpowiedź #18 dnia: 26 lut 2014, 21:39:52 »
Szczelam, że banana dostał za bawienie się w szeryfowanie na forum:

Jeśli jednak twój komentarz miał naśladować takiego Felesa, który w każdej konwersacji pierdolnie jakiś sceptyczny tekścik, który nie ma pokrycia w niczym, to opuść ten temat.
END DERFOR AJ FINK DAT POLISZ KONLANGER FORUM SZUD BI DISTROJT

Offline Widsið

• Adgarios totias
  • Administrator
  • Pomożesze: 918
  • Conlangi: burgundzki, drawski, nowantyjski
« Odpowiedź #19 dnia: 26 lut 2014, 21:59:29 »
Jakieś posty zostały usunięte, ale nie mam w nie wglądu.

Przydałoby się mimo wszystko nie kasować materiału dowodowego, choćby po to, żeby uniknąć takich sytuacji,

Offline Henryk Pruthenia

• Pieśń Arjów!
« Odpowiedź #20 dnia: 26 lut 2014, 22:48:30 »
Aaa,  czyjś ból dupy. No rozimiém.
(Gdyby było naśladować takiego Pruthenję. .. widzę AŻ takę reakcję...)

A o nieusowaniu pisałem sam pizdyljard lat nazad,  nawét było to spisane w ramach mojéj propozycji regulaminu, z tego co pamiętam.
Bo póki co jasność działań "władzy" to najbardziéj drażliwy temat.

Offline Ghoster

• لا إله إلا الله و محمد رسول الله
  • Pomożesze: 907
  • Country: cn
  • 阖蒂惹案
  • Conlangi: Padmarański, Szangryjski, Imfursyjski
« Odpowiedź #21 dnia: 5 mar 2014, 00:08:36 »
Mógłbym wiedzieć, dlaczego zostałem zbanowany za to zdanie?

Cytat: Ja
Jak już mówiłem: fonemiczne nieplozyjne zwarcie krtaniowe sugeruje, iż dźwięk nie musi być głośny, by mógł być uznany za spółgłoskę (czy w ogóle cokolwiek innego), bo przecież takie zwarcie byłoby ledwo możliwe do zarejestrowania; wpływa niemniej na poprzednią samogłoskę ucinając ją (przy okazji: w nahuatlu przecież jest to samo).
(img)

Offline Widsið

• Adgarios totias
  • Administrator
  • Pomożesze: 918
  • Conlangi: burgundzki, drawski, nowantyjski
« Odpowiedź #22 dnia: 5 mar 2014, 01:48:11 »
Tak, my również byśmy chcieli to wiedzieć, nawet o tym chwilę tu rozmawiano, ale dyskusja została ucięta.

Offline Ghoster

• 阖蒂惹案
« Odpowiedź #23 dnia: 7 mar 2014, 17:20:16 »
Sądząc po tym, iż administrator ten post najpewniej widział, ale na niego nie odpowiedział, wyciągam wniosek, iż poczuł się po prostu urażony moimi słowami wobec niego (które były zresztą prawdziwe). Mógłbyś, Felesie, trochę spuścić z pary? Po pierwsze nie miałeś *żadnego* powodu do zbanowania mnie, a po drugie ty też mnie momentami denerwujesz, co po prostu ignoruję bądź ci odpowiadam w jakiś sposób, jeśli jest to tego warte. Akurat jak się wywiązywała ciekawa, lingwistyczna dyskusja, to musiałeś jebnąć mi bana, bo poczułeś się wielce dotknięty tym, że musnąłem źle twoje ego. Dodam, że nawet cię nie obraziłem. I ani, kurwa, razu w historii tego forum nie trollowałem, a jeśli masz inne zdanie na ten temat to rzuć jakimiś linkami do moich postów, bo chyba nie pojmujesz znaczenia tego słowa.
« Ostatnia zmiana: 7 mar 2014, 17:58:47 wysłana przez Ghoster »
(img)

Offline Feles

• 오야폘도래
« Odpowiedź #24 dnia: 7 mar 2014, 18:35:57 »
Ja po prostu odpowiem tym, co już pisałem w tym wątku, na tej stronie, a nawet na samym jej początku, a co wyraża wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat.

Jeśli użytkownik popularny, z dużym stażem, w dyskusji na tematy lingwistyczne — w specjalnie przeznaczonym do tego dziale — podnosi argumenty, które można w prosty sposób obalić za pomocą podstaw teorii lingwistyki oraz zwykłego rozumowania, a następnie zarzuca dogmatyzm i "nadmierny sceptycyzm" każdemu, kto nie uzna jego hipotez za jedynie słusznych, to mamy do czynienia z albo wyjątkową głupotą, albo wyjątkowo niesmacznym trollingiem.
אַללאַהו אַקבאַר

Offline Henryk Pruthenia

• Pieśń Arjów!
« Odpowiedź #25 dnia: 7 mar 2014, 20:29:58 »
Felesię ignorancję według mnie powinno się z fora usunąć.
Czy nie powinniśmy pomyśleć o wyborach?

Offline Ghoster

• 阖蒂惹案
« Odpowiedź #26 dnia: 7 mar 2014, 20:50:06 »
Ja po prostu odpowiem tym, co już pisałem w tym wątku, na tej stronie, a nawet na samym jej początku, a co wyraża wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat.

Nie odpowiedziałeś na nic co pisałem, ergo po prostu zostałeś przeze mnie urażony stwierdzeniem zwykłego faktu, że zamiast powiedzieć coś konstruktywnego w konwersacji, to wolisz jebnąć sceptycznym, pozbawionym jakiejkolwiek wartości merytorycznej komentarzem, ewentualnie banem. Ba, raz to znów kolejny bierzesz mnie za idiotę sugerując, że nie zauważyłem twojego posta/nie zrozumiałem/zignorowałem go.

Cholera, nie wiem, może mnie po prostu nie lubisz, może nie masz się gdzie wyżyć w realnym świecie bądź też tak bardzo mierzi cię dopuszczenie do siebie możliwości tego, iż klimat może wpłynąć na fonetykę języków (chyba że, nie wiem, murzyni wcale nie mają większych warg, bo takie stwierdzenie jest przecież rasistowskie, zatem niepoprawne), ale naprawdę mógłbyś się czasem zastanowić jaka jest twoja rola na forum.
(img)

Offline Feles

• 오야폘도래
« Odpowiedź #27 dnia: 7 mar 2014, 21:40:34 »
Nie odpowiedziałeś na nic co pisałem, ergo po prostu zostałeś przeze mnie urażony stwierdzeniem zwykłego faktu, że zamiast powiedzieć coś konstruktywnego w konwersacji, to wolisz jebnąć sceptycznym, pozbawionym jakiejkolwiek wartości merytorycznej komentarzem, ewentualnie banem.
Jeśli przyjąć, że jedna hipoteza niepodparta niczym poza subiektywną opinią i ignorująca cały dorobek badań prowadzonych przez profesjonalnych lingwistów jest konstruktywna, natomiast cokolwiek powołującego się na konsensus naukowy i opracowania akademickie oraz uznającego słuszność badaczy z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem jest sceptyczne i pozbawione wartości, to masz rację.

Cholera, nie wiem, może mnie po prostu nie lubisz, może nie masz się gdzie wyżyć w realnym świecie bądź też tak bardzo mierzi cię dopuszczenie do siebie możliwości tego, iż klimat może wpłynąć na fonetykę języków (chyba że, nie wiem, murzyni wcale nie mają większych warg, bo takie stwierdzenie jest przecież rasistowskie, zatem niepoprawne), ale naprawdę mógłbyś się czasem zastanowić jaka jest twoja rola na forum.
Powiem tak: ostatnimi czasy na forum zaglądałem tylko, gdy działo się tu coś istotnego — czy to z braku czasu (tak, Feszel *ma* życie), czy to z powodu małej ilości wartego uwagi językowego kontentu, który się tu pojawia (przynajmniej w porównaniu do forów zagranicznych).

Skoro więc to forum ma zostać opanowane przez aspulizm i krakpotyzm wielce odważne, nowatorskie i konstruktywne teorie, to może faktycznie lepiej sobie odpuścić.
Obowiązki administratora na forum i wiki oddaję Widsiðowi, niech on postanowi, co dalej.
אַללאַהו אַקבאַר

Offline Ghoster

• 阖蒂惹案
« Odpowiedź #28 dnia: 7 mar 2014, 22:16:26 »
Cytat: Feles
Jeśli przyjąć, że jedna hipoteza niepodparta niczym poza subiektywną opinią i ignorująca cały dorobek badań prowadzonych przez profesjonalnych lingwistów jest konstruktywna, natomiast cokolwiek powołującego się na konsensus naukowy i opracowania akademickie oraz uznającego słuszność badaczy z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem jest sceptyczne i pozbawione wartości, to masz rację.
Z tym tylko, że nigdy w moim całym życiu nie słyszałem o tym, by ktoś prowadził badania na ten temat. Jeśli masz jakieś informacje, to śmiało się nimi podziel, a nie jebnij banem, z łaski swojej.

Powiem tak: ostatnimi czasy na forum zaglądałem tylko, gdy działo się tu coś istotnego — czy to z braku czasu (tak, Feszel *ma* życie), czy to z powodu małej ilości wartego uwagi językowego kontentu, który się tu pojawia (przynajmniej w porównaniu do forów zagranicznych).
Nie potrafię umieścić twojej odpowiedzi w jakiejkolwiek części tej konwersacji; masz mało czasu, więc mnie zbanowałeś?

Skoro więc to forum ma zostać opanowane przez aspulizm i krakpotyzm wielce odważne, nowatorskie i konstruktywne teorie, to może faktycznie lepiej sobie odpuścić.
No tak; ktoś wysnuje kompletnie spontaniczną, amatorską hipotezę i trzeba go zbanować, bo, rany boskie, może nie mieć racji. Wiesz, wkurwia mnie niesamowicie takie myślenie, czym się zresztą dzieliłem już wiele razy ostatnio, bo kiedyś (w różnych okresach zresztą) z tych samych powodów wyśmiewano teorie, iż ziemia jest okrągła.

Obowiązki administratora na forum i wiki oddaję Widsiðowi, niech on postanowi, co dalej.
Proszę cię, nie pierdol się i zamiast "obowiązków" daj mu także "przywileje".
(img)

Online Dynozaur

• Audytor w: Komisja Ustalania Nazw Miejscowości
  • Pomożesze: 1392
  • Country: vi
  • Konserwatywny anarchista
  • Conlangi: Nevenlanch, Zimny, Wandyjski i inne
« Odpowiedź #29 dnia: 8 mar 2014, 00:24:08 »
Widsið... Czyli na forze zapanuje zdrowy rozsądek i oświecona demokracja? Na to wygląda.

Cóż, będzie pewnie trochę nudniej, ale może wrócą lepsze czasy. Daję nowemu administratorowi votum zaufania, bo przecież wszyscy wiemy, że się nadaje.

Conmajdan zwyciężył. Faszystowska dyktatura obalona!
Wolę, żeby moim krajem rządziły połączone siły Hitlera, Stalina, Pol Pota, Kimów, Bandery, Mao, Palpatina i Voldemorta niż partja Razem!

Jeśli myślisz, że coś jest tak chujowe, że gorsze już być nie może, to pamiętaj, że Kirowograd zmienił nazwę na "Kropywnicki".