Prośby, zapotrzebowania

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Lipiec 22, 2017, 13:32:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Zbiorczy temat, gdzie prosimy o przysługi innych użytkowników

Mam pytanie: miałby ktoś ochotę i czas zrobić dla mnie flagi? Ew. zna jakieś miejsca, gdzie dało by się znaleźć takie obrazki (poszczególne elementy starczą!), z których dałoby się coś skleić?
a) Nuaria - Harpun i lina, najlepiej skrzyżowane (wtedy lina prosta) -  na jasnobłękitnym tle.
b) Państwo Neszyjskie - czarne słońce otoczone czterema grotami
na złotym tle, nieudolny przykład tego, jak to powinno wyglądać.
c) Secht - Zamek i pióro - nie wiem jak to połączyć. Przy czym zamkowi bliżej do nuragów.
d) Sulimaq - biały osioł na białym tle.

Borlach

Świetny pomysł z tym tematem xD
Osobiście też chciałbym się dołączyłbym się do próśb. Czy mógłby ktoś:
A. Dżarizm - zrobić lepszą wersję tego, znaczy usunąć tło, poprawić i pogrubić linie, zrobić z tego porządny symbol, a nie coś wyskrobanego na kartce papieru
Spoiler
[Zamknij]
Edit: oczywiście powinno być w pionie, nie poziomie. Chyba rozmiar jest za duży i dlatego przekrzywiło. Czy coś.

B. Ajdynir - ponownie, ktoś byłby może wstanie wkleić ńarmada na szkarłatne tło?
C. Rikkadan - myślałem o megalanii lub waranie na brązowym tle

Co do twoich potrzeb, Henryku, widziałem na wiki, że już spora część z nich została spełniona. Nie wiem czy to się przyda, ale znalazłem kilka konceptów czarnego słońca dla Neszszów:
Spoiler
[Zamknij]
Spoiler
[Zamknij]
Spoiler
[Zamknij]

Tak więc wyglądałaby moja propozycja na flagę Neszszów, z tym że brak jej jeszcze tych 4 grotów. Jakoś nie mogę znaleźć niczego odpowiedniego
Spoiler
[Zamknij]
   
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Henryk Pruthenia

Dzięki Borlasze, sam sobie poradziłem :)
I mam coś dla Ciebie:

Tu link na wiki (już wzuciłem)



Mam taką małą prośbę: tworzę do Kyonu język twekierski, który w założeniu wziął i wyginął dawno temu i pozostało po nim parę inskrypcji. I tu moje pytanie:
Ma ktoś ochotę pomóc w wymyślaniu takich inskrypcji? Np. "Miecz dla Rysia" czy cóś takiego. :D

Caraig

Daję soga za nazwę i opis pliku xD
  •  

Henryk Pruthenia

Heh, to taka moja stara tradycja nazywania plików, dzięki której nie muszę się martwić o to, że ktoś kiedyś wpadnie na pomysł nazwania pliku tak jak mój i przypadkowego nadpisania.

A prośbę o inskrypcje ponawiam!

Borlach

Szanuję nazwę pliku mocno xD

A jeśli chodzi o inskrypcje, to do końca nie rozumiem jakiego charakteru miałyby one być. W sensie pasowałoby na przykład? :

Ja, <wstawić imię władcy>, z woli bogów władca ziemi <wstawić nazwę krainy>, składam ofiarę z baranka i poświęcam tę tabliczkę <wstawić imię boga>, błagając o powrót do zdrowia mojego jedynego syna, <wstawić imię syna>.

albo:

<inskrypcja nagrobna>
Byłem niegdyś kimś,
ale to nie twoja sprawa
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Henryk Pruthenia

Coś takiego mniej więcej. W artykule są przykłady. Ogólnie mają naśladować inskrypcje znajdowane tu i tam w różnych miejscach w naszym świecie. Jeżeli ktoś wymyśli coś dłuższego nawet - to z chęcią przetłumaczę, a co!

EDIT: Heh, przecież ta flaga wygląda jak Albanii, dopiero teraz się zorientowałem :D