[WAŻNE] Ogłoszenie

Zaczęty przez Canis, Listopad 27, 2017, 10:57:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Cytat: Wedyowisz w Listopad 27, 2017, 19:33:52
Cytat: Todsmer w Listopad 27, 2017, 17:04:46
No właśnie nie tak długo, trzeba wiedzieć, kiedy się przesiąść. Moim zdaniem najlepiej by było tak z 2 lata temu :D

Im później, tym gorzej - zwłaszcza że może kiedyś zniknąć wsparcie update'u z naszej wersji.

Byle się dało przenieść dane z tego forum (perspektywa przeszukiwania 3 forów za jakimś postem nie jest aż tak kusząca).
Wątpliwe, że to będzie możliwe...
  •  

Pluur

Cytat: Canis w Grudzień 02, 2017, 07:56:44
Cytat: Wedyowisz w Listopad 27, 2017, 19:33:52
Cytat: Todsmer w Listopad 27, 2017, 17:04:46
No właśnie nie tak długo, trzeba wiedzieć, kiedy się przesiąść. Moim zdaniem najlepiej by było tak z 2 lata temu :D

Im później, tym gorzej - zwłaszcza że może kiedyś zniknąć wsparcie update'u z naszej wersji.

Byle się dało przenieść dane z tego forum (perspektywa przeszukiwania 3 forów za jakimś postem nie jest aż tak kusząca).
Wątpliwe, że to będzie możliwe...
Może byśmy pierw spróbowali z wikią? Bo serjo, edytowanie tam jest straszne :S
  •  

Borlach

Cytat: Pluur w Grudzień 02, 2017, 13:37:01
Może byśmy pierw spróbowali z wikią? Bo serjo, edytowanie tam jest straszne :S
No, sporo prawdy w tym jest :/
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Pluur

Cytat: Borlach w Grudzień 02, 2017, 14:20:37
Cytat: Pluur w Grudzień 02, 2017, 13:37:01
Może byśmy pierw spróbowali z wikią? Bo serjo, edytowanie tam jest straszne :S
No, sporo prawdy w tym jest :/
Np tabele. Są chyba już jakieś wikie, gdzie tworzenie tabeli to nie wpisywanie/wklejanie ciągle kodów, a tworzenie jak np w wordzie i kompani?
  •  

Widsið

To jest kwestia wersji MediaWiki, a nie hostingu. Wikia korzysta z tego samego software'u, co my, tylko nie zaniedbała update'ów - podobnie zresztą jak Wikipedia.
  •  

Pluur

Cytat: Widsið w Grudzień 02, 2017, 15:33:31
To jest kwestia wersji MediaWiki, a nie hostingu. Wikia korzysta z tego samego software'u, co my, tylko nie zaniedbała update'ów - podobnie zresztą jak Wikipedia.
Czyli, że co?
  •  

Widsið

Że trzeba Canisa poprosić o aktualizację :D
  •  

Pluur

  •  

Canis

Wiedziałem, że wprowadzenie tych przeklętych edytorów do Wiki mnie nie ominie... Boże, ile z tym jest roboty. Już tak raz zrobiłem na jednym serwerze, trzeba było jakąś aplikację hostować na amerykańskim serwerze żeby można było korzystać z jakiejś dziwnej usługi, za chińskiego Boga nie pamiętam już jak to się robiło.

Będę musiał nad tym przysiąść jakość podczas przerwy świątecznej, biorę długi urlop.
  •  

Pluur

Cytat: Canis w Grudzień 02, 2017, 20:52:06
Wiedziałem, że wprowadzenie tych przeklętych edytorów do Wiki mnie nie ominie... Boże, ile z tym jest roboty. Już tak raz zrobiłem na jednym serwerze, trzeba było jakąś aplikację hostować na amerykańskim serwerze żeby można było korzystać z jakiejś dziwnej usługi, za chińskiego Boga nie pamiętam już jak to się robiło.

Będę musiał nad tym przysiąść jakość podczas przerwy świątecznej, biorę długi urlop.
Nie no, nie musisz brać urlop na to, by zreformować wikipedię naszą :P
  •  

Todsmer

Chyba jednak Kaniseł wie, co robi.
  •  

Wedyowisz

Cytat: Canis w Grudzień 02, 2017, 07:56:44
Cytat: Wedyowisz w Listopad 27, 2017, 19:33:52
Cytat: Todsmer w Listopad 27, 2017, 17:04:46
No właśnie nie tak długo, trzeba wiedzieć, kiedy się przesiąść. Moim zdaniem najlepiej by było tak z 2 lata temu :D

Im później, tym gorzej - zwłaszcza że może kiedyś zniknąć wsparcie update'u z naszej wersji.

Byle się dało przenieść dane z tego forum (perspektywa przeszukiwania 3 forów za jakimś postem nie jest aż tak kusząca).
Wątpliwe, że to będzie możliwe...

Nie ma narzędzi do tego czy coś naknocone jest? Kijowo.
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Henryk Pruthenia

A gdyby się złożyć na kogoś, kto się na tym wszystkim zna? Może nawet by się udało z pierwszym forum wszystko scalić...?

Widsið

Biorąc pod uwagę, że to forum jest bardzo silnie dostosowane pod nasze potrzeby, ergo używa eksperymentalnych modów i innych cudów na kiju, musielibyśmy najpierw poprosić o wycenę, obawiam się, że to może być kosztowna zabawa.
  •  

Todsmer

Szczerze mówiąc, jeśli chcemy ze starego forum posty, właściwie powinny wystarczyć dwa zapytania na bazie. W sensie nie bawić się w jakieś importy itd, tylko od razu polecieć zapytaniem SQL-owym.
  •