WYBORY NA ADMINA

Zaczęty przez Canis, Czerwiec 16, 2012, 11:41:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Tu.
Jawnie. Na kogo i dlaczego. Za krótkie wypowiedzi będą nieważne.

Oto kandydatki!

Z numerem 1: towarzysz Vilén. Komuch, miejscowy pieniacz, koneser odchodzenia z forum. Jeden z najdłuższych stażem na tym wysypisku śmieci. Ostrożnie należy do niego mówić, bo zmienia nastroje szybciej, niż wszystkie moje dziewczyny razem wzięte, wliczając w to wszystkie małolaty, z którymi kręciłem, gdy byłem gimbusem.

Z numerem 2: Fanael. Spoko człowiek, jeden z niewielu ogarniętych. Za kurwę nie pamiętam, kto to w ogóle jest. Po manii zmieniania nicków dawno temu niektórych do dziś nie poznaję. Nie żebym chciał rzucić kamieniem: w końcu sam usiłowałem ukryć fakt, że zajmowałem się pokemonami w Internecie, zmieniając nicki szybciej niż wypożyczam książki z bibliotek. Wybierałbym.

Z numerem 3: Fēlēs. Nie lubię kotów, zjadłbym. No ale trudno, by pies z kotem się lubili. Chociaż mam wrażenie, że darzę większą sympatią tego gościa niż ktokolwiek na tym forum. Od lat nieudolnie kandyduje na admina i aż mi go bardzo bardzo bardzo żal. W przeciwieństwie do dwóch dowolnych pajaców tego cyrku, tylko on ma kwalifikacje do zajmowania się tym forum. Też bym wybierał. Szkoda, że nie ma żadnych szans.

Z numerem 4: Henryk Pruthenia. Jak słowo daję, nie cierpię tego faceta. Nie lubi zmian, więc z góry powinienem zrobić ruch fasche i wykreślić go z listy, no ale potem nie będę mógł się wymądrzać, jaki to fajny byłem jako admin, a wy nic nie umiecie sami zrobić. Pogan, maniak brudnych Słowian (którzy dla mnie są przodkami, do nich się zaliczam już tylko językowo, kochliwością i z miłości do alkoholu). Nie wybierajcie, poważnie. Nie żebym coś sugerował. Po prostu się nie nadaje.

Z numerem 5: anty_nwo_019, czyli Zawadzki. Znamy i lubimy go. Albo i nie. Co za różnica, w końcu i tak człowiek z Korwinem w avatarze nie wygra. Znany jako forumofaszysta. Gdyby nie to, że wprowadzenie faszyzmu forumowego spowodowałoby odpływ 469% użytkowników, adminów, moderatorów, zwierząt i robotów z forum, to uznałbym go za najbardziej obiecującego kandydata. Posiada magisterkę z szorowania kibli. Wybierałbym, ale tylko dla beki.

Z numerem 6: Dynozaur. Heheheheheh. Jego kandydatura jest świetnym argumentem przeciwko wolności słowa, wyboru i demokracji. Dobry kompan, opój metanolówki, z uporem Lenina maniaka wszczyna burdy polityczne na temat x. Ostatnio w modzie są Ukraińcy. Dawno temu podstępem zdobyłem jego adres domowy, wyślę mu życzliwą pocztówkę z Kamieńca Podolskiego. A może nawet ze Lwiwa? Jako admin - bardzo obiecujący. Zużyję całą pensję (0 zł, bo studiuję) na popcorn przy oglądaniu, jak banuje Pruthenię, a z reszty pomywaczy robi czcicieli Lachów, Brücknera, Ajnusów, Hucułów, Nahuatli, Karapalczaków, Pięciopalczaków, Hotentotów i Basków (co to za lista bez Basków?). A zwłaszcza tych pierwszych. Gdyby nie Iyumi Park, której jest znajomym, wyjebałbym go dawno z forum. Wybierajcie go.

POWODZENIA - NIECH ZWYCIĘŻY NAJGORSZY!
  •  

Noqa

Gdyby można było ustalać preferencję to wybrałbym Felesa. Bo fajny to chłop, na forum zajmuje się głównie con- i natlangami, a nie pierdoleniem o Ukrainie. Liczę, że radziłby sobie z pilnowaniem forum i takimi tam. Więc to był mój pierwszy wybór.

Ale, że szanse na małe (choć skoro i tak Canis wybierze to może i nie jest z tym źle) to głosuje na Vilena. Obiecał wprowadzić anarchofaszyzm, może coś zdziała. W sumie wystarczy, że będzie ciął flamy, poza tym forum wiele nie potrzebuje.

Fanaela nie znam, ale lepszy niż reszta pozostałych.

Więc preferencyjnie:
1. Feles
2. Vilen
3. Fanael

A pojedynczo: Vilen.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

tob ris tob

Fēlēs, gdyż z powodu, iż że jest ogarnięty, od dłuższego czasu moderuje, nie wchodzi w bezsensowne dyskusje (a przynajmniej takich nie pamiętam), tworzy conlangi, więc wie, czym się zajmuje.
Ewentualnie mógłby być też Fanael, głównie z powodów opisanych przez Canisa. Amen.
Dzień dobry :-)
  •  

Feles

Vilén.
Człowiek ze starej załogi. Zależy mu na forum. Zna się na aspektach technicznych.

PS. rodzki <3
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Kurczę, Canis, Ty na prawdę uwierzyłeś, że chcę startować? :D:D:D:D:D

Akiej.
Głosuję na Ciupaka. By nie głosować na Felesa.

Canis

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 16, 2012, 12:11:51
Kurczę, Canis, Ty na prawdę uwierzyłeś, że chcę startować? :D:D:D:D:D

Akiej.
Głosuję na Ciupaka. By nie głosować na Felesa.
Trochę za późno na "jednak żartowałem :3". Ale jest tego dobra strona: mogłem napisać, co myślę :-)
  •  

Henryk Pruthenia

To może zrobimy taki temat, w którem napiszemy pro każdy co o kiem myślimy?

Aureliusz Chmielewski

Fanael,
stara się nie robić zamieszania forum. Jako chyba jedyna osoba nie offtopuje i pisze dość poważnie. Nie kręci z jakimiś politykami etc.

Właściwie to tu prawie nikogo nie znam, ale przez pryzmat mojej znajomości z wami (przez ten krótki czas) najdojrzalszy jest zdecydowanie Fanael. Jaka jest prawda nie wiem :D

Jeśli miałbym głosować jak Noqa to:

1. Fanael
2. Vilén
3. Fēlēs

CytatTo może zrobimy taki temat, w którem napiszemy pro każdy co o kiem myślimy?
A kiedy coś o przymiotniku?
Serjo, jestem za a nawet przeciw. :D
The n-word
  •  

Hapana Mtu

Feles. Od dawna z powodzeniem pełni różne funkcje na forum i wiki, często ma ciekawe pomysły, a przy tym to jeden ze stabilniejszych i mniej skłonnych do politykowania charakterów na forum.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Fanael

Cytat: Canis w Czerwiec 16, 2012, 11:41:32
Z numerem 2: Fanael. [...] Za kurwę nie pamiętam, kto to w ogóle jest. Po manii zmieniania nicków dawno temu niektórych do dziś nie poznaję.
Ja mam tu jeden nick od rejestracji, patrz profil na starym forum.
  •  

Dynozaur

#10
Hmmm... Trudny wybór, zaprawdę! Przypomina mi to głosowanie do sejmu/na prezydenta - na kogo by nie zagłosować, to trzeba się liczyć, że zapanuje chujnia.

Chyba zagłosowałbym na Zavadzkiego, po to żeby następnie zrobić efektownego ragequita z trollfejsem na twarzy. Nie musiałby mnie nawet bananować, bo odszedłbym samemu z honorem, a reszta fora musiałaby żyć pod władzą szalonego faszysty (przy okazji dowiedzieliby się, czym jest prawdziwy, realny faszyzm). Fajny układ.

Jeśli chodzi o poguPruthenię. Pod jego władzą forum zmieniłoby się w forum carat fanów czcicieli tej paniusi ze SLOTa, jak jej tam było... Polityka oczywiście z fora by nie zniknęła, ale gadałby o niej tylko Pruthuś. Też dobra opcja do zrejdżkłitowienia, o ile nie zrobiłoby tego pół fora (chociaż raczej nie, wszak nasz Pruthenia umie dobrze prać mózgi). Poza tem, startuje z tego samego ramienia politycznego co ja (Zadruga Bluden), a rywalizujący kandydaci tej samej partji się z reguły nie lubią.  :-P

Feles - nie. To nasz forski Donaldas Tuskas... Nie chcę PFJ w budowie.

Fanael - podłączam się do pytania Psiaka - kto to jest?

Towarzysz Vilén - hmmm.... gdyby na niego zagłosować, to przynajmniej każdy na forze miałby pracę. I równość by była (przynajmniej w teorji). I komunistyczne przyśpiewki (które, z jakichś nieznanych mi przyczyn, lubię). Jednak nie głosowałbym. Komuna już była...

I nareszcie. Dynozaur - porządny człowiek, strzegłby polskości w tym miejscu (w końcu POLSKIE Forum Językotwórców) i założyłby dział pt. Lwów. Ale, z tego co wiem, on nie chce rządzić (nie chce płacić za serwa. Wystartował po to, aby zachować pluralizm.

Serjo, trudny wybór.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

żuwaczky

Vilén :*

Głosowałbym na siebie, ale wstyd tak robić.

CytatChyba zagłosowałbym na Zavadzkiego, po to żeby następnie zrobić efektownego ragequita z trollfejsem na twarzy. Nie musiałby mnie nawet bananować, bo odszedłbym samemu z honorem, a reszta fora musiałaby żyć pod władzą szalonego faszysty (przy okazji dowiedzieliby się, czym jest prawdziwy, realny faszyzm). Fajny układ.
wat? nie jestem prawdziwym faszystą, tu trochę przesadziłeś :(
  •  

Vilène

Mój głos: anty_nwo_019.

Ponieważ nie wypada głosować na siebie, a to chyba jedyna oprócz mnie osoba, która ma ochotę na ostateczne rozprawienie się z burdelem panującym na forum.

Co do pozostałych kandydatów, to mam o nich następujące zdanie:

Fanael — ze wszystkich kandydatów to jest osoba najdojrzalsza, i dość neutralna i niekontrowersyjna, ale mam wrażenie, że on by spał, a nie adminował, i na forum zapanowałaby stagnacja.

Fēlēs – po Zawadzkim to chyba najlepszy kandydat, i chyba jedyny, który nie ma mnie ochoty zesłać na Antarktydę, ale mam wrażenie, że byłby zbyt miękki (chociaż jasnegogwinta wypieprzyć umiał), a to forum potrzebuje na razie twardej ręki. Poza tym nie podoba mi się jego punkt programu zakładający przeniesienie na to forum wszystkich flejmów z Sudokiem (i mną :P), starych tłumaczeń, i dawno zapomnianych szkiclangów.

Jędrzych Pruski, tow. Jaszczórow – kompletnie się nie nadają, a dlaczego, to każdy widzi.

Also lól, widzę że zbieram protest vote'y.
  •  

Dynozaur

Cytat: anty_nwo_019 w Czerwiec 16, 2012, 12:41:00wat? nie jestem prawdziwym faszystą, tu trochę przesadziłeś :(

Odwet za mieszanie Papieża Polaka w moje kresowe porachunki :<

Ale nie martw się, i tak na ciebie zagłosuję. Przecież lubię faszyzm, no nie? xD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Widsið

Vilén, bo chce tu zaprowadzić więcej porządku, niż obecnie panuje.
  •