niechtodunderświśnie

Zaczęty przez ArturJD, Maj 29, 2014, 23:45:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

ArturJD

Nie wiem jak Wy, ale czy aby zmiana nicka jednego z byłych adminów nie wydaje się trochę... nieodpowiednia? Humor tego forum mnie zwykle bawi, ale to już chyba lekkie przegięcie...
  •  

Mahtlactli Omome Tochtli

O, a ja myślałem, że to nowy użyszkodnik.
  •  

Widsið

A ja nie bardzo wiem, co zaszło.
  •  

Hapana Mtu

Widowiskowe znikanie z forum to jeden z objawów SBA. Kocur najwyraźniej zaraził się od Kwadracika, a ten od pmvy. Szkoda, bo dobry conlanger z niego był.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Todsmer

Myślę, że Feles się obraził, bo pewno sam ustawiał te głupie pytania przy rejestracji, a potem ludzie określili to jako idiotyzm. A zmiana nazwy nie będzie prosta (bo użytkownik usunięty), chyba że bezpośrednio na bazie danych.
  •  

Mahtlactli Omome Tochtli

O właśnie, już jakiś czas temu chciałem zapytać, co się stało z Kwadracikiem w czasie mojej nieobecności?
  •  

Ghoster

#6
[...........]
  •  

Mahtlactli Omome Tochtli

Cóż za płaski koncept! ;-)
  •  

Canis

Feles się obraził i się usunął? Ostatnio mam przerwę od Conlangera, ale aż się udzielę.

Logicznym myśleniem to on nie grzeszył. Od wielu lat, a może od zawsze. Ale conlangi tworzył porządne.
Wolałbym, żeby wrócił i zaczął się udzielać w językoznawstwie, językotwórstwie, lub na wiki. Z drugiej strony, jeśli nie wróci, to będzie to jedna z naprawdę pierwszych osób z tych co odeszły, po których - z całym szacunkiem -  ale nie będę płakać. Oceńcie mnie źle, ale nie zamierzam. Będzie mniej kłótni.
  •  

Todsmer

Tak w ogóle, kto ma obecnie dostęp do serwera i dlaczego Feles?
  •