O pisaniu obcymi pismami

Zaczęty przez Todsmer, Maj 06, 2016, 19:54:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

#15
Ech, szczerze, odczepcie się. Grzeszyłem na tym forum, jak wszyscy wiemy, ale tym razem wasza krytyka jest niepojęta i niezasadna.


Cytat: Todsmer w Maj 07, 2016, 11:17:30
Cytat: Dynozaur w Maj 07, 2016, 10:13:25Ja z psełem gadałem w hangylu o jednym konkretnym temacie. Gdybyśmy pisali to w łacince, byłyby buldupy, że zaspamiamy forum jakimiś rozmówkami, które nikogo nie obchodzą.
A tak jest "buldupy" że zaspamiacie forum jakimiś rozmówkami, których nikt nie rozumie.

Do prywatnych rozmów jest taka funkcja jak prywatna wiadomość. Post na forum jest z definicji dla wszystkich użytkowników. Jak już koniecznie chcecie pisać w hangylu, dajcie chociaż transliterację na łacinkę, w spojlerze na przykład.
Dla twojej wygody streszczę ci poprzedniego posta, w którym napisałem co myślę na temat twojego czy adminowego, czy pluurowego niesmaku wobec naszych rozmówek w conscriptach, które są jedną z wielu aktywności dla których powstało to forum:

  • Przez całe lata rzygałem wszelkimi concyrylicami i nie pamiętam, żebym się tak daleko posuwał w moim zniesmaczeniu, żebym otwierał na ten temat dyskusję w dziale organizacyjnym z wiszącym w powietrzu pytaniem czy nie zabronić tego odgórnie. To jest stały element tego forum - nie ze względu na jakąśtam forumową kulturę, tylko na jego TEMATYKĘ - i nie obraźcie się, Todsmer, Widsið, Pluur, ale naprawdę nic wam do tego.
  • Ograniczyliśmy się do kilku postów w temacie, który dosłownie nazywa się SHOUTBOX. To jest temat, który zastąpił niedziałający shoutbox na forum i IRC, który każdy zlewa. Tam można rozmawiać nawet o tym, że niedosoliłem zupy. I bardzo dobrze, że mamy taki temat, jest potrzebny. Niech koncentruje wszelkiego rodzaju shitposty w jednym miejscu, bo inaczej albo wyciekną tam, gdzie być nie powinny, albo forum kompletnie umrze, jak na pewno doskonale wiecie to jest naturalne zjawisko i dlatego każde forum ma taki temat.
  • Wykorzystaliśmy do rozmów temat przecieków odn. nowych gier na konsole, a ty się zachowujesz, jakbyśmy obrażali twoją rodzinę za twoimi plecami.
  • Nie podoba ci się tok rozmowy w shoutboxie, temacie na luźne rozmowy o czymkolwiek, to możesz wykoleić ten tok rozmowy albo olać go i poczekać aż zrobi to ktoś inny. Albo w ogóle iść znaleźć sobie lepsze tematy do czytania i rzeczy do roboty niż wyrywać sobie włosy z głowy, bo nie umiesz przeczytać napisu o grach na konsole w hangylu czy dewanagari.
Oczywiście, rozumiem, że może się to wam po ludzku nie podobać i spoko, jako że sprawa jest skrajnie trywialna, ale zabieranie tego do działu o organizacji to moim zdaniem trochę za daleko, a tym smutniejsze, że to przy aplauzie Widsiða.
  •