[WAŻNE] Ogłoszenie

Zaczęty przez Canis, Listopad 27, 2017, 10:57:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Jak zauważyliście, ostatnio mieliśmy kolejny odcinek epizodu z niedziałającym forum, wyświetlającym wszystkim błąd #403. W związku z tym, chciałbym wszem i wobec ogłosić kilka istotnych rzeczy.

  • Nowi nie wiedzą, ale zajmuję się technicznymi aspektami forum i wiki, stąd to ja wychodzę z takim postem.
  • Ja wiem, że nikt tego mi nie zarzucił, ale od razu uprzedzę... błąd 403 nie wyniknął z nieopłacenia forum na czas, podobny termin to zbieg okoliczności. 403 się nam pojawia co jakiś czas, no i niestety muszę zawsze interweniować u pomocy technicznej Webd.pl, ale zawsze problem udaje się rozwiązać.
  • Silnik forum jest stary i w 2011 na jego początkach eksperymentowaliśmy z modami. PHP jest stare. MySQL jest stary. Próbowałem naprawić wiele z błędów, które widzimy na forum i Wiki, ale moje eksperymenty przynosiły raczej więcej szkody niż pożytku. Łatwiej będzie założyć zupełnie nowe forum, niż naprawiać obecne. To samo z Wiki.
Na koniec istotny komunikat z mojej strony.
Ja wiem, że nie jestem zbyt aktywny ostatnio, ale na forum zaglądam, najrzadziej raz na dwa-trzy dni. A jednak, nikt z was nie ma do mnie bezpośredniego kontaktu, na wypadek gdyby forum wyleciało w powietrze. Nie mam fejsa, na e-mail za często nie wchodzę, a z gadu-gadu serio już czas zrezygnować. IRC tym bardziej.

Stąd założyłem kanał Discorda dla Polskiego Forum Językowego. Discord został stworzony dla graczy, ale już dawno przestał służyć tylko im. Serdecznie zachęcam wszystkich do dołączenia. Program pewne daje możliwości, których forum nie daje, i na pewno się nam przyda. Z programu można skorzystać w przeglądarce (po prostu kliknijcie link poniżej), a kto już ma program na PC/telefonie, to może użyć poniższego linka aby dołączyć do kanału.
https://discord.gg/tp9wnJN
  •  

Pluur

  •  

Canis

Nie ma hasła.

Mam nadzieję na jakąś rozmowę o Kyonie na tym kanale :>
  •  

Henryk Pruthenia

Canisie, masz jakąś propozycję co do przeniesienia fora (albo samej chociaż wiki)?
Biedni nie jesteśmy, jest też nas moc, to może coś da się zdziałać?

Canis

Pytanie czy jest potrzeba. To forum i wiki sie nie zawala. Mozemy tak dzialac latami.

A na Discorda serdecznie zapraszam, pare osob juz jest.
  •  

Tm.rzeka

Należy trwać przy tym forum tak długo jak to możliwe.
  •  

Todsmer

No właśnie nie tak długo, trzeba wiedzieć, kiedy się przesiąść. Moim zdaniem najlepiej by było tak z 2 lata temu :D

Im później, tym gorzej - zwłaszcza że może kiedyś zniknąć wsparcie update'u z naszej wersji.
  •  

Pluur

Cytat: Canis w Listopad 27, 2017, 13:02:59
Nie ma hasła.
Mi na aplikacji na telefon każe wpisać hasło :(
  •  

Todsmer

#8
To się rejestruj przez przeglądarkę.
  •  

Todsmer

Sorry za doppelpost, ale dla tych, którzy jeszcze się nie dostali na Discorda - zapraszamy. Mamy wódę, konlangerów, i lasery.
  •  

Canis

Adres to https://discord.gg/tp9wnJN
Można skorzystać z przeglądarki, albo ściągnąć apkę na komputer/fon.

Szczególnie chętnie widziałbym HP i adminów, dla mnie osobiście będzie to motywacją by coś porobić dla Kyonu :3
  •  

Borlach

Cytat: Todsmer w Listopad 27, 2017, 17:54:08
Sorry za doppelpost, ale dla tych, którzy jeszcze się nie dostali na Discorda - zapraszamy. Mamy wódę, konlangerów, i lasery.
Wóda, konlangerzy i lasery? Chyba mnie przekonaliście xD
Postaram się dziś zarejestrować
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Canis w Listopad 27, 2017, 18:05:53
Szczególnie chętnie widziałbym HP i adminów, dla mnie osobiście będzie to motywacją by coś porobić dla Kyonu :3
To się dołączę!

Wedyowisz

Cytat: Todsmer w Listopad 27, 2017, 17:04:46
No właśnie nie tak długo, trzeba wiedzieć, kiedy się przesiąść. Moim zdaniem najlepiej by było tak z 2 lata temu :D

Im później, tym gorzej - zwłaszcza że może kiedyś zniknąć wsparcie update'u z naszej wersji.

Byle się dało przenieść dane z tego forum (perspektywa przeszukiwania 3 forów za jakimś postem nie jest aż tak kusząca).
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Widsið

Link do Discordu zamiast do IRC w linkach na dole strony.
  •