Różne szkice...

Zaczęty przez Feles, Listopad 28, 2011, 16:34:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ghoster

#210
[...........]
  •  

Towarzysz Mauzer

I ja chętnie to zobaczę, bo akurat mnie naszedł okres składniowego zainspirowania ;).
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Ghoster

#212
[...........]
  •  

CookieMonster93

To pismo, jak dla mnie, jest kompletnie nieczytelne.
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Towarzysz Mauzer

Ano ano, przydałoby się mu dać jednolity jasny kolor i odstępy między znakami. Za to fonetyka fajna, bogatsza w głoski "gardłowe" niż europejska średnia, a jednak wymawialna dla przeciętnego śmiertelnika.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Feles

Cytat: Towarzysz Mauzer w Grudzień 05, 2013, 18:05:49Za to fonetyka fajna, bogatsza w głoski "gardłowe" niż europejska średnia, a jednak wymawialna dla przeciętnego śmiertelnika.
Czy ja wiem. Jedno /q/ wiosny nie czyni. A /ʔ h/ takie egzotyczne msz. nie są.

Chociaż i tak trzeba docenić stosunkowo małe podobieństwo do arabszczyzny jak na tego autora. :)
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Ghoster

#216
[...........]
  •  

Noqa

To pismo mi trochę przypomina azteckie. Ale głównie tym, że widzę je jako kwadrotwe obrazki z zawijasami, na których nic nie widzę.

Cieszę się, że mój projekt wzbudza entuzjazm. Postaram się opublikować coś do końca roku. Najpierw chcę mieć jednak jakąś podstawową bazę czasowników - a to nie jest łatwe, bo z oczywistych względów nie mogę po prostu tłumaczyć polskich czasowników i trzeba ab initio nazywać abstrakcyjne czynności.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Mahtlactli Omome Tochtli

Cytat: Noqa w Grudzień 05, 2013, 19:55:20
To pismo mi trochę przypomina azteckie.

W sensie tym, że nie istnieje?  :-P
  •  

Noqa

At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Ghoster

#220
[...........]
  •  

zabojad

nikt nie zauważył że to hangył
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Ghoster

#222
[...........]
  •  

Widsið

Taki tam projekt języka, który w założeniu miał być podobny do japońskiego. Nie chciało mi się przypominać hiragan i katakan, toteż język jest zapisywany alfabetem łacińskim z dodatkiem około 250 znaków chińskich, ot, kuriozum. Załączam to, co jest opracowane - nie jest tego dużo, ale może kogoś zainteresuje. Czujni etymologowie znajdą kalkę z języków germańskich w pierwszych dwudziestu znakach :)
  •  

Ghoster

#224
[...........]
  •