Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Silmethúlë

  •  

Henryk Pruthenia

:p
Ledwo nowiusie forum i już się czepiają :D

Canis

Wszystko się da, tylko muszę to zrobić. Teraz będę do wieczora zajęty, ale pewnie będę wchodził na forum i odpisywał na pojedyncze posty xD
  •  

Mścisław Bożydar

I będziesz do nas po rusku pisał?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Henryk Pruthenia

#64
Я даже уже могу писать по-русски ;p
Tylko chcę prosta mieć interfejs jakoś normalniej.
====
To nie było pytanie :P
Po prostu źle wstawiony znak zapytania.
Miało być coś w stylu "Mam pytanie: ble ble ble?"
A wyszło tak, jak wyszło :D

Fanael

#65
Hej, czy ja właśnie zostałem pierwszą osobą, której post tutaj został usunięty? Cool! :D

Będzie można wpisać numer padu-padu w profilu?
  •  

Henryk Pruthenia


Hapana Mtu

Można by podnieść limit znaków w podpisie?
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Vilén

Cytat: Hapana Mtu w Sierpień 15, 2011, 20:17:45
Można by podnieść limit znaków w podpisie?
No właśnie, dlaczego nie mogę umieścić w podpisie tekstu całej Odysei? ;/. To jest dyskryminacja, e... y... pogan, greckich pogan!
  •  

Henryk Pruthenia

O wa!
Pogan chcecie mi dyskryminować???
Chcę miliard bukw conajmniej :D

(skąd ja wiedziałem, że takie pytanie zostanie zadane?
Sądzę, że raczej nie zostanie podniesiony ten limit, bowiem zaraz ktoś yntilgętny zacznie się z tym bawić gorzej niźli z agniem...)

Vilén

Cytat: Vilén w Sierpień 15, 2011, 18:45:09
Nie mogę właśnie nic takiego znaleźć. Cholera :(. Chyba będę musiał poszukać dokumentacji API SMF, i samemu takie coś napisać.
Właśnie ręce mi opadły, zdołowałem się, zaliczyłem facepalma, i straciłem wiarę w SMF.

Otóż, SMF nie ma żadnego normalnego API do add-onów, a modyfikacje się pisze przez......... wytłumaczenie skryptowi forum, jakie zmiany ma poczynić bezpośrednio we własnym kodzie. Czyli zupełnie jak w zasranym phpBB, tylko że lekko zautomatyzowane. OJAPIERDOLĘ.

A tak w ogóle, muszę sobie na prędko jakiegoś awatara poszukać, bo się zaczynam już powoli przyzwyczajać do tej Awril Lawiń.

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 20:21:33
Pogan chcecie mi dyskryminować???
Chcę miliard bukw conajmniej :D
Wiedziałem, że jak wspomnę coś o poganach, to Poguś Henryk mnie poprze.
  •  

Henryk Pruthenia

Natalia? :O

(Ta koleżanka, co się tak do mnie zwracała tak ma na imię... A tak w ogóle, czy teraz jak te robaczki widzę na dole pełznące na dole, to mi się przypominają arabskie telewizje :D)

Vilén

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 20:48:30
Natalia? :O
Nie kurwa, Marta. Marta Teresa Katarzyna Masferrer Perlińska-Majakowska.

Cytat(Ta koleżanka, co się tak do mnie zwracała tak ma na imię... A tak w ogóle, czy teraz jak te robaczki widzę na dole pełznące na dole, to mi się przypominają arabskie telewizje :D)
A tak w ogóle, jak ktoś wyłączy na tym forum taga [move], to chyba aż w podzięce mu kupię loda.
  •  

Pingǐno

Oj tam, mi się podoba. ]:D
  •  

Canis

  •