Wasze pismo 2015

Zaczęty przez Ghoster, Styczeń 27, 2015, 18:23:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ghoster

[...........]
  •  

Spiritus

  •  

CookieMonster93

#2
Lubię moje pismo i lubię się nim chwalić, więc proszę.  http://vlep.pl/kdspt5.jpg
Dorzuciłem swoją wersję cyrylicy (wrzucana na forum była, modyfikacji niewiele. W sumie nic specjalnego, ale uwielbiam nią pisać w zeszytach na nudnych zajęciach) oraz tengwar dla polskiego (tak, żeby sobie pisać rzeczy, których nikt nie powinien rozumieć).
PS. Zwykle piszę dość duże litery i mam problemy, bo zawsze mi miejsca na kolokwiach brakuje. :D
PS2: Starałem się pisać dość szybko, żeby wyszło naturalniej. :D
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Wercyngetoryks





W pierwszym tekście napisałem przypadkowo "król" zamiast "krój". Coraz częściej zdarzają mi się takie pomyłki.
ChWDChRL
  •  

CookieMonster93

Twoje dawne a wygląda dla mnie jak Əə. :-)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Widsið

Wy zawsze tak ładnie piszecie? Ja mam styl typowo lekarsko-farmaceutyczny, co z zamiłowaniem do thrillerów medycznych i biblioteki UMP czasem skłania mnie do przemyśleń, czy aby mi się mocno nie pomyliło, kiedy podejmowałem decyzję o wyborze studiów, nie mówiąc już o pracy, za którą delikatnie mówiąc nie przepadam... Jutro coś wam napiszę.
  •  

CookieMonster93

Jak piszę wolno, to wychodzi dużo ładniej niż na zdjęciu. ;p
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

stadoszatanow

To i ja się "pochwalę"  ::-)

Raz i dwa.

Is fearr Gaeilge briste, ná Bearla cliste!
  •  

Widsið

Próbka. Najpierw w miarę wolno, potem normalnie, potem znów w miarę wolno, potem jak mi zależy żeby mnie rozczytano, no i alfabet + często używane znaki z diakrytykami.
  •  

Canis

Cytat: Widsið w Luty 02, 2015, 23:23:16
Próbka. Najpierw w miarę wolno, potem normalnie, potem znów w miarę wolno, potem jak mi zależy żeby mnie rozczytano, no i alfabet + często używane znaki z diakrytykami.
Moja ocena: podstawówka/10
  •  

Ghoster

#10
[...........]
  •  

Elenti

Nie ma mnie!
  •  

stadoszatanow

Widsizie, Twoje pismo wygląda totalnie jak moje przed studiami. Potem z niewiadomych przyczyn zaczęły mi się zmieniać kształty, zacząłem lekko pochylać i przestałem łączyć litery. No i mocno straciłem na czytelności.

Cytat: Canispodstawówka/10
W ogóle często się spotykam z tym że ludzie mają takie przetrwałe szkolne pismo.

BTW - wrzućcie jakieś swoje notatki z zajęć/wykładów/innych rzeczy - ciekaw jestem na ile się różni Wasze pismo "zajęciowe" od takiego jak tu pokazaliście. Ja na przykłąd robiąc notatki z góry wiem że nie uda mi się ich potem przeczytać a notuję tylko dlatego że potem lepiej to pamiętam jak zapiszę. (Wrzucę coś później na dowód)
Is fearr Gaeilge briste, ná Bearla cliste!
  •  

Towarzysz Mauzer

Ja pisałem zwyrodniałym elementarzem tak do II liceum, ale już w późnej podstawówce opracowałem sobie charakter bez łączenia znaków, który w założeniu miał służyć do fałszowania pisma mojego taty - tego jednak, niestety albo na szczęście - nigdy wystarczająco nie opanowałem. Ale tak już w gimnazjum to elementarzowe pismo wyglądało tak paskudnie, że musiałem się go pozbyć. Przy nim to, jak pisze Widsidh, to normalnie pierwsza klasa.

Wrzucę tu po prostu kawałek moich notatek sprzed roku, w obcym języku, żeby było śmieszniej.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Ghoster

#14
[...........]
  •