Ważne ogłoszenia itepe

Zaczęty przez Ojapierdolę, Styczeń 12, 2014, 17:13:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

Feles

Noqa zostaje zdjęty z funkcji moderatora na własną prośbę.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Widsið

Znikam do przyszłej środy/czwartku/piątku, w zależności od tego, jak sprawnie pójdzie mi papierologia w Poznaniu. Postarajcie się nie pozabijać do tego czasu!
  •  

Widsið

Już jestem! Wszelczi spamy, floody i inne gówna proszę mi zgłaszać, trudno to ogarnąć w pojedynkę!
  •  

Feles

ToJam dostaje ostrzegawczego siedmiodniowego bana za spam.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Widsið

Powodem odstresowawczego wyjazdu z północy na południe kontynentu, ponownie będę słabo osiągalny w nadchodzącym tygodniu.
  •  

Feles

Ghoster dostaje tygodniowego bana za trolling.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Feles

Fanael zostaje zdjęty z funkcji moderatora na własną prośbę.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Widsið

Feles pozbawiony uprawnień administracyjnych.
Towarzysz Mauzer oraz tqr nowymi moderatorami.
  •  

Mścisław Bożydar

Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Widsið

Od dziś przez 2-3 tygodnie jestem w szpitalu, toteż uprawnienia administracyjne dostaje tymczasowo Towarzysz Mauzer.
  •  

Mścisław Bożydar

Jakby to kogoś interesowało, to mnie 2 tygodnie też nie będzie. Wyruszam na Jasną Górę
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Widsið

Dla conworldu Kyon dodano dodatkowy dział forum. W jego ramach, poza standardowym zespołem, dodatkowe uprawnienia moderacyjne ma także Canis, wyróżniony kolorem niebieskim. Jeśli to się sprawdzi, może potestujemy takie "zlokalizowane" moderatorstwo także w innych działach.
  •  

Widsið

Po konsultacji z innymi aktywnymi użytkownikami forum (udział wzięli: Caraig, Henryk, Ghoster, Silmethúlë, Obcy, Pluur, Todsmer i Borlach, ponadto w DW Canis, Wedyowsz, Spiritus), postanawiam, co następuje:
1. Ostatni shitstorm w wątku "Co nas wkurza", oraz stowarzyszonmy z nim wątek "Casus belli" zostają usunięte bezpowrotnie.
2. Każda kolejna próba robienia z forum prywatnego bloga będzie również usuwana. Notoryczne próby będą karane banami, stałym przeniesieniem do grupy użytkowników posiadającej ograniczony dostęp do forum, a potencjalnie także czasowym lub ostatecznie permanentnym zamknięciem działu "Inne". Zasada dotyczy zarówno forum, jak i wiki, od momentu opublikowania tej wiadomości. Proszę moderatorów o monitorowanie sytuacji w poszczególnych działach.
3. Zalecam rozwagę w nadmiernym uzewnętrznianiu się - pamiętajcie, proszę, że nie jesteście w sieci anonimowi i że szkodzicie nie tylko sobie, ale także wizerunkowi tego forum, bo wasze wypowiedzi i wkład na wiki (także nazwy plików) są indeksowane przez przeglądarki internetowe.
  •  

Henryk Pruthenia

W sprawie ostatnich burd:
1) Wszystkie wtręty polityczne poza szutboksem, i podobnymi tematami, będą usuwane do dupnicy.
2) Ataki ad personam (także w szutboksie) będą karane.

Todsmer

Borlach jest drugim adminem na możliwość mojej nieobecności :)