Historia zmian nicków

Zaczęty przez Ghoster, Lipiec 20, 2014, 12:18:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hapana Mtu

Mnie tam te palmy kojarzą się z naszym kolegą z wysp kokosowych, specem od cerolijskiego. On też miał zapał do dyskusji politycznych. No i ten styl: cześć, jestem multikontem, kwiatem inteligencji i sami domyślcie się kim jeszcze. Tylko czy on był kiedyś administratorem?
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

normalitate

Ten bezbłędny styl internetowego dupka? Ale mnie ten gość drażnił.
  •  

Widsið

Cytat: Hapana Mtu w Maj 03, 2015, 22:09:03Tylko czy on był kiedyś administratorem?
Moderatorem bodaj, jakoś tak w moich wczesnych czasach na tym stanowisku.

Mnie osobiście nie ciekawi, czyją nową trawestacją jest Normalitate. Niemniej, fajnie byłoby zobaczyć jakiś conlang, to zawsze zostawia taki mimo wszystko brzydki posmak, kiedy ktoś zaczyna/wznawia swoją aktywność na forum językotwórczym od politycznych dywagacji.
  •  

Todsmer

No to z adminów moich czasów na tym forum pozostaje chyba już tylko pewien jednodniowy admin, zazwyczaj piszący głupie komentarze.

Cytat: Widsið w Maj 03, 2015, 23:45:19(...)  zawsze zostawia taki mimo wszystko brzydki posmak, kiedy ktoś zaczyna/wznawia swoją aktywność na forum językotwórczym od politycznych dywagacji.
Akurat na ten temat dyskutowaliśmy, kiedy się pojawił.
  •  

Dynozaur

#34
Cytat: Todsmer w Maj 04, 2015, 00:06:19
No to z adminów moich czasów na tym forum pozostaje chyba już tylko pewien jednodniowy admin, zazwyczaj piszący głupie komentarze.

Chodzi ci o tego, o którym nie mówimy? Ten, którego... zamordowaliśmy? Cztery litery?

Czy to w ogóle możliwe, że palmiarz to ON? Jeżeli faktycznie, to kurwa grubo. Mózg rozjebany.

(wiem, dostanę bana, za to że o NIM wspomniałem...)
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Noqa

Ja obstawiam jakiegoś multikonciarza, który robi sobie żarty. Wilen czy inny taki.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Mônsterior

Cudowny wątek, rozrzewniłem się, wspominając stare czasy ;)
  •  

Vilène

A ja tu zauważyłam że dyskutowano tu o pewnym gościu którego podejrzewano o multikonczenie, i który postował akurat w momencie mojej nieobecności na forum. #spiseg #niepotwierdzamniezaprzeczam
  •  

Toszczyk

Ciekawi mnie etymologia nicka Wedyowisz. Mnie momentalnie i spontanicznie kojarzy się z sanskryckimi Wedami i Jupiterem, ale mogę się mylić.
biotechnolog, chórzysta, miłośnik oper i muzyki baroku
  •  

ArturJD

  •  

Obcy

#40
Pozwolę od siebie jeszcze dodać:
Deithryll aín Caraig > Caraig
... > Ojapierdolę > Feles
... > Mścisław Bożydar Żmigrodzki > Mścisław Bożydar
putek > putek17

Więcej nie pamiętam albo już było :)

BTW    ҉ Ciaweł Pupak to multikonto Vilène czy jakiś śmieszek???
  •  

spitygniew

Przecież zakładanie kont z przekręconym nickiem Wileńskiej to tradycja.
P.S. To prawda.
  •  

Canis

Cytat: Obcy w Kwiecień 17, 2016, 18:52:58
BTW    ҉ Ciaweł Pupak to multikonto Vilène czy jakiś śmieszek???
Jedno drugiego nie wyklucza...
  •  

Todsmer

  •  

Suedpreussen

Tutaj składa się petycje co do zmiany nika?
  •