Autor Wątek: [WAŻNE] Ogłoszenie  (Przeczytany 1613 razy)

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderator
  • Pomożesze: 810
  • Country: ru
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Conlangi: Ziemli, Zapadni, Nešši, Nesdotir, Slawlangi
Odp: [WAŻNE] Ogłoszenie
« Odpowiedź #30 dnia: 9 gru 2017, 09:47:51 »
Wiadomo, ale właśnie wszystko chodzi o to, że te forum jest wygodne, wszystko jest okej, aż do momentu, jak zobaczymy układ strony.
Nawet gdyby to zapomnieć o łączeniu fór, to zawsze można by się zająć naprawą teraźniejszego.

Nie wiem, jak to wygląda od strony technicznej, więc to co mówię potraktujcie jako takie o zastanawia :)

Offline Wedyowisz

• Pomożesze: 810
  • Country: pl
« Odpowiedź #31 dnia: 9 gru 2017, 16:57:34 »
Szczerze mówiąc, jeśli chcemy ze starego forum posty, właściwie powinny wystarczyć dwa zapytania na bazie. W sensie nie bawić się w jakieś importy itd, tylko od razu polecieć zapytaniem SQL-owym.

Zrobiłbyś to, gdybyś miał dostęp do starego forum / bazę danych?
стань — обернися, глянь — задивися

Offline 密豪

• Форумовъйь Гноітель Фраеровъ
  • Moderator
  • Pomożesze: 711
  • Country: gr
  • Conlangi: andolú ézihu, sibbisca tonna
« Odpowiedź #32 dnia: 10 gru 2017, 00:56:13 »
Gdybym miał czas, to tak :)

Offline Avuneth

• Pomożesze: 2
  • Country: mx
« Odpowiedź #33 dnia: 12 gru 2017, 18:22:13 »
  • Silnik forum jest stary i w 2011 na jego początkach eksperymentowaliśmy z modami. PHP jest stare. MySQL jest stary. Próbowałem naprawić wiele z błędów, które widzimy na forum i Wiki, ale moje eksperymenty przynosiły raczej więcej szkody niż pożytku. Łatwiej będzie założyć zupełnie nowe forum, niż naprawiać obecne. To samo z Wiki.
Nie można po prostu zaktualizować PHP, MySQL (MySQL jest aktualne), MediaWiki i SMF do aktualnych wersji, a haki przy tych zmianach olać, skoro i tak robią same problemy? Wtedy nie trzeba będzie nic przenosić.
« Ostatnia zmiana: 12 gru 2017, 18:31:51 wysłana przez Avuneth »
ODDYCHANIE JEST NORMICKIE

Offline Obcy

• Слава Семиену и Хордену!
  • Pomożesze: 289
  • Vourfäirer ƨ̆ermaneslands
  • Conlangi: astralogermański, szemierski, istanbudzki, senderoski, chatyński, haureński, szapiencki, nissidzki
« Odpowiedź #34 dnia: 12 gru 2017, 18:26:40 »
Nie można po prostu zaktualizować PHP, MySQL, MediaWiki i SMF do aktualnych wersji, a haki przy tych zmianach olać, skoro i tak robią same problemy? Wtedy nie trzeba będzie nic przenosić.

Pieseł pewnie ma jakieś ważne powody, by tego nie zrobić. Inaczej dawno by to zrobił.