Język polski uproszczony (polfonetycki)

Zaczęty przez ShookTi, Kwiecień 11, 2012, 16:05:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mścisław Bożydar

Ale teraz zasadniczo już mało kto patrzy na rozróznienie slovianski vs novoslovienski. Całość ma wspólną nazwę "Interslavic" i wspólny słownik.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Vilène

Cytat: Mścisław Ruthenia w Kwiecień 11, 2012, 23:06:55
Ale teraz zasadniczo już mało kto patrzy na rozróznienie slovianski vs novoslovienski.
I w sumie dobrze, w końcu dzięki temu jesteśmy już blisko tego, żeby istniał jeden powszechnie akceptowany język "międzysłowiański". Każda próba stworzenia czegoś innego i lepszego jest bez sensu...
  •  

Henryk Pruthenia


Feles

Wiesz, byli już tacy, co chcieli PIE jako euraukslang.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia


Tomassen

Na początku zaznaczę, że przeleciałem Twój post pobieżnie wzrokiem póki co i najbardziej mnie zastanawia, dlaczego bezdźwięczne cz wyparłeś dźwięcznym dż. Wszak "polszczyzna" brzmi o wiele inaczej niż "polżdżyzna"  ???
  •  

Aureliusz Chmielewski

The n-word
  •  

Dynozaur

Cytat: Ⓐ Vilén w Kwiecień 11, 2012, 22:55:04
Cytat: Fēlēs w Kwiecień 11, 2012, 22:45:39
Tak już skoro jesteśmy przy temacie słowiańskich z uproszczoną gramatyką, jest-li Slovianski-P żyw?
Niestety, nie, Slovianski-P jest już martw, a jedyną słuszną wersją Slovianskiego jest jedynie wersja -N... Zawsze jeszcze jest Slovianto.

Slovianski-P nie umar, on prosto wyszedł pokurzyć.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Feles

Ostały się chociaż w internecie jakieś materiały o/w nim?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  


Wedyowisz

Cytat: Tomassen w Kwiecień 13, 2012, 08:47:15
Na początku zaznaczę, że przeleciałem Twój post pobieżnie wzrokiem póki co i najbardziej mnie zastanawia, dlaczego bezdźwięczne cz wyparłeś dźwięcznym dż. Wszak "polszczyzna" brzmi o wiele inaczej niż "polżdżyzna"  ???

Już nie wspominając, że dźwięczne afrykaty są o wiele rzadsze w językach świata od beźdźwięcznych ze względów artykulacyjnych.
стань — обернися, глянь — задивися
  •