Zarządzanie forum > Organizacja

Skargi na moderatorów i administrację

(1/42) > >>

Henryk Pruthenia:
Moja skarga:
Czemu mój post został usunięty z tematy http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=997.msg43268#new?
LarsEinar mię obraził a mój post (który był skargą na to), został usunięty... Czy dostał on jakąś za to karę?
Bo nikt tutaj nigdzie nie informuje nikogo, co i jak się dzieje. To durnota, że nie widać tego, co robicie...

Fanael:

--- Cytat: Henryk Pruthenia w Maj 21, 2013, 15:28:45 ---a mój post (który był skargą na to), został usunięty...

--- Koniec cytatu ---
Został wydzielony, bo zapoczątkował mały offtop.

Also podwójne standardy.

Towarzysz Mauzer:
Postuluję odbanowanie Dynozaura* i ew. tylko wlepienie mu jakiegoś ostrzeżenia za "fuck this gay forum", bo poza tym to całkiem słusznie proponował wrócenie tematu o pruskich toponimach - tylko trochę flamogennego, a za to podsuwającego ciekawą naukową rekonstrukcję-rusyfikację nazw - i wywalenie offtopu do dupnicy.

* no i względnie resztę czeredy, ale tematu nazw rodzajów traktów w polskich miastach nie odżałuję.

Inna sprawa, że faktycznie powinniśmy bardziej zacząć szanować robotę moderatorów. Ale może wpiszmy sobie to po prostu jako postanowienie noworoczne, a nie od razu banujmy? Taka luźna propozycja - żadna skarga, nie miałem tego gdzie na pisać, ot co.

Noqa:
Ok, do rozważenia.
Ostatecznie on jeden chociaż bywał tu dla merytorycznych rozmów.

Silmethúlë:
Ostrzeżenia zupełnie nic nie dają. Ja tam jestem za banami w takich przypadkach. Choć trzy miesiące to za długo. Ja bym wlepiał bany na tydzień, do miesiąca za jakieś naprawdę mocne przewinienia. A jeśli ktoś zasłużył na bana powyżej miesiąca, to znaczy, że zasłużył na bana permanentnego i z takim człowiekiem żegnamy się na zawsze, nie na trzy miechy.

Rzekłem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej