Autor Wątek: Zbiórka na utrzymanie serwera [2014-2015]  (Przeczytany 6288 razy)

Offline Canis

• Moderatór
  • Uliczny kundel
Odp: Zbiórka na utrzymanie serwera [2014-2015]
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 17, 2014, 19:54:14 »
Panel webd.pl jest co najmniej dziwny i nie pozwala naraz wpłacać na dłużej niż na rok. Być może da się tak, że jak raz się zakupi, to potem będzie można od razu na kolejny rok dać kasę, ale tu nie mam gwarancji. Więc tak czy siak, będzie zabawa w przelewanie 4 zeta. A dokładnie 4 złote 33 grosze od osoby. Na PW znajdziecie informację o tym na jakie konto zrzuta.

Edit: >Użytkownik 'Noqa' zablokował twoją prywatną wiadomość.
>Użytkownik 'Noqa' zablokował twoją prywatną wiadomość.
E K H M
K
H
M
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2014, 19:56:50 wysłana przez Canis »

Offline Noqa

« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 17, 2014, 23:27:51 »
Mam cię w ignorowanych, to dlatego.
Ale teraz powinno dojść.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.

Offline Canis

• Moderatór
  • Uliczny kundel
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 19, 2014, 18:19:23 »
Doszły 4 wpłaty + moja działka, to razem jest 5 osób z 9 zadeklarowanych. Dzieci, pospieszcie się.
Noqa, tobie przed chwilą wysłałem dane.

Offline Canis

• Moderatór
  • Uliczny kundel
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 23, 2014, 18:55:15 »
Doszło 6 wpłat na 8, dwie osoby jeszcze nie wysłały?
Za serwer wyłożyłem, żeby nie padł, ale te dwie pozostałe proszę o solidność, jak się zadeklarowaliście, to teraz bądźcie uczciwi.

Chyba że ktoś nie dostał jeszcze danych dot. przelewu - w takim razie proszę o jak najszybszą wiadomość!

Offline Noqa

« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 23, 2014, 19:24:10 »
Ja wysyłałem 4 dni temu. 21 napisałem ci wiadomość, czy doszło, ale nie dostałem odpowiedzi. No i u siebie w banku mam, że przelew złożony, ale pytam dla pewności.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.

Offline Canis

• Moderatór
  • Uliczny kundel
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 24, 2014, 17:54:23 »
Jak wysłałeś kasę to przelew doszedł. Dziś doszła do mnie kolejna wpłata, czyli została jedna osoba. Nie jestem w stanie skontrolować kto wpłacał, bo nazwiska są różne i na ogół mi obce. To dla mnie nauczka, następnym razem powinienem pamiętać o tym, by poprosić o umieszczenie swojego nicka w tytule zapłaty.

Wedyowisz, obiecałeś się dorzucić, wysłałeś już kasę czy jeszcze nie?

Offline Toivo

« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 24, 2014, 19:59:50 »
To dla mnie nauczka, następnym razem powinienem pamiętać o tym, by poprosić o umieszczenie swojego nicka w tytule zapłaty.
To dobry pomysł, ja swojego podałem.

Offline ArturJD

• Piewca tabel
  • Baroque
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 24, 2014, 20:03:43 »
Canisie, jak przyjdzie kontrola i wyjdzie, że regularnie otrzymujesz dziesięć przelewów po 4 złote od "Toivo", "Henryka", "Dynozaura" czy też "Vilena" (osoby wymienione przypadkowo), to skarbówka Ci spokoju nie da xD

Offline Asgair

« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 24, 2014, 21:18:21 »
Jeśli ktoś się wyłamał, to ja chętnie przejmę jego zobowiązanie.

Offline Canis

• Moderatór
  • Uliczny kundel
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 24, 2014, 21:23:30 »
Canisie, jak przyjdzie kontrola i wyjdzie, że regularnie otrzymujesz dziesięć przelewów po 4 złote od "Toivo", "Henryka", "Dynozaura" czy też "Vilena" (osoby wymienione przypadkowo), to skarbówka Ci spokoju nie da xD
Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale skarbówka mi może nie dać spokoju wtedy, kiedy te 4 złote będą wynagrodzeniem za pracę. Ja tu nie mam nic zarobić, tylko upewnić się, że serwer będzie stał, i że zbiórka funduszy na to jest równo podzielona przez zrzucających się, do tego sam się do tych zrzucających zaliczyłem (bez moich 4,44 zł nie byłoby teraz tej rozmowy! hehe).

Jeśli ktoś się wyłamał, to ja chętnie przejmę jego zobowiązanie.
Jak to za długo potrwa to skorzystamy. Na razie zobaczymy, może ktoś wykonał jakiś spóźniony przelew.

Offline ArturJD

• Piewca tabel
  • Baroque
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 24, 2014, 22:42:22 »
Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale skarbówka mi może nie dać spokoju wtedy, kiedy te 4 złote będą wynagrodzeniem za pracę. Ja tu nie mam nic zarobić, tylko upewnić się, że serwer będzie stał, i że zbiórka funduszy na to jest równo podzielona przez zrzucających się, do tego sam się do tych zrzucających zaliczyłem (bez moich 4,44 zł nie byłoby teraz tej rozmowy! hehe).

Ajjj, nie bierz tego komentarza tak na poważnie ;D Chciałem nawiązać do "prania brudnych pieniędzy" i metod mafijnych, taki dowcip :)
(za dużo serialów oglądam ostatnimi czasy...)

Offline Wedyowisz

« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 24, 2014, 22:54:20 »
@Canis: Nom, w środę bodajże.
стань — обернися, глянь — задивися