Autor Wątek: Klasy semantyczne zaimkow nierodzajowych w scsie.  (Przeczytany 433 razy)

Offline plugastwo

• Pomożesze: 1
  • Country: pl
Klasy semantyczne zaimkow nierodzajowych w scsie.
« dnia: 7 mar 2018, 22:16:32 »
Hej!
Mógłby ktos scharakteryzowac krótko klasy semantyczne zaimków nierodzajowych w scsie ?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc !
« Ostatnia zmiana: 7 mar 2018, 22:20:57 wysłana przez plugastwo »

Offline Dynozaur

• Audytor w: Komisja Ustalania Nazw Miejscowości
  • Pomożesze: 1610
  • Country: ck
  • Wiecznie obserwowany
  • Conlangi: Nevenlanch, Zimny, Wandyjski i inne
Odp: Klasy semantyczne zaimkow nierodzajowych w scsie.
« Odpowiedź #1 dnia: 7 mar 2018, 22:46:09 »
Tak z czystej ciekawości,

OPko, rozumiesz chociaż sens słów, o które pytasz? Czy po prostu tak zadajesz te pytania jedno po drugiem bez choćby próby zrozumienia, o co w tem wszystkiem chodzi, bo wiesz, że conlangerskie cucki i tak Cię wyręczą?

Znowu pójdą na mnie gromy, że jestem opryskliwy, że "odstraszam" i w ogóle. Ale kurde, wszystko ma swoje granice. Mimo wszystko wydaje mi się (nie wiem, może to kontrowersyjne przekonanie?), że w forze dyskusyjnem chodzi o to, aby jego użytkownicy dyskutowali, udzielali się, tworzyli jakąś społeczność... A nie o to, żeby prowadzać studentki polonistyki za rączkę, żeby zaliczyły semestr (w dodatku, a jakże, całkowicie bezinteresownie). To już staje się bezczelne.
« Ostatnia zmiana: 7 mar 2018, 22:49:35 wysłana przez Dynozaur »
Cieszę się, że ostatnimi czasy wiele dram na forze i dyskordzie odbywa się bez mojego udziału.

Oznacza to, że 10 lat psucia społeczności i jątrzenia nie poszło w las :) Dziękuję!