Co z moderatorstwem?

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Sierpień 15, 2011, 22:13:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Mam pytanie:
Czy zostawiamy wszystko po staremu, czy bawimy się w nowych moderatorów?
Jestem przeciw zmianie admina - RWHO jest skuteczny, i nie zaniedbuje forum, jest też bezstronny, więc idealny admin.
zavadzky też nie jest najforszy, choć ktoś bardziej wyruzomiały przydać by się przydał.

Przydałby się za to osoba, mająca uprawnienia, która by chciałą przenieść niektóre tematy ze starego forum techniką inną niż "skopiuj wklej". Każdemu z nas przyda się przecież "Linki Ciekawe dla Conlangera" pod ręką, niektóre tematy o konlangach, które jakiś właściciel chcibałby przenieść. :)
Taki moderator od paleoconlangera, który by się tym zajmował.

Oczywiście, ja chciałbym takim moderatorem/człowiekiem zostać.

A czemu?
Bowiem lubię pomagać (współorganizuję zbiórkę pieniędzy na dzieciaki z chorobą nowotworową i organizuję koncert charytatywny nawet :D) i siedzieć w takich pseudoorganizacyjcnyh rzeczach :)

A więc?

Mścisław Bożydar

A więc na osobę zajmującą się przenoszeniem proponuję Fanaela ;)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Vilén

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 22:13:48Czy zostawiamy wszystko po staremu, czy bawimy się w nowych moderatorów?
Moim zdaniem, najlepiej by było, żeby Canis pozostał głównym administratorem, i byśmy wybierali po dwóch moderatorów na np. trzymiesięczną kadencję, przy czym nie można starać się o reerekcję. Bo IMHO, system, w którym moderatorzy są dożywotni daje dobrą okazję do nadużyć.

CytatOczywiście, ja chciałbym takim moderatorem/człowiekiem zostać.
Każdy by chciał.
  •  

Pingǐno

Myślę, że Milyamd i zavadzky sobie jakoś radzą. ;)
Chociaż odpoczynek każdy mieć powinien.
  •  

Canis

Mnie duumwirat był na rękę - ja zyskiwałem chwałę, sławę, pochwały, a Milya odwalał brudną robotę. xD Jest tu opcja admina z nieco mniejszymi uprawnieniami, to się nazywa teraz "Junior Admin", i to bym dla niego przewidywał.

Zavadzkiego też chcę na moda. Dobry był. Ale jemu już technicznych możliwości np. kasowania ludzi czy dostępu do danych FTP to nie dam.

Ale zanim podzielimy skórę na wilku, to może lepiej poczekajmy aż się okaże czy w ogóle to forum ma sens przetrwać...
  •  

Henryk Pruthenia

Wg mnie, można by być w ciągu roku moderatorem najwyżej przez kwartał. :D
Z czasem użytkownicy się nam skończą, i nie dajcie bogowie, jasnysfinks mógłby LEGALNIE zostać moderatorem :D

Pingǐno

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 22:37:52
Wg mnie, można by być w ciągu roku moderatorem najwyżej przez kwartał. :D
Z czasem użytkownicy się nam skończą, i nie dajcie bogowie, jasnysfinks mógłby LEGALNIE zostać moderatorem :D

Nikt nie musi na niego głosować. ;D
A mody mogą się powtarzać.
  •  

Henryk Pruthenia

Ale starczy, że nie będzie nikogo innego, i on sam na siebie zagłosuje :D

Vilén

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 22:43:16
Ale starczy, że nie będzie nikogo innego, i on sam na siebie zagłosuje :D
Jezu, jak wprowadzimy odpowiednie zasady, typu kworum czy inne podobne, to takich cudów nie będzie. Zluzuj majty, Henryk.
  •  

Canis

Nie bójcie się, mam za krótkie poczucie humoru, by doprowadzać do exploitów ;p
  •  

Fanael

Cytat: Mścisław Ruthenia w Sierpień 15, 2011, 22:18:47
A więc na osobę zajmującą się przenoszeniem proponuję Fanaela ;)
Ale dlaczego niby ja? Oo
  •  

Henryk Pruthenia

Bo ktoś musi robić za murzyna :D
A Ty pewnie się Ruthenii kojarzysz :D

Mścisław Bożydar

Haha.
Można dodać funkcję szybkiej odpowiedzi?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Henryk Pruthenia


Mścisław Bożydar

Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •