x

Zaczęty przez Ghoster, Wrzesień 26, 2012, 21:05:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ghoster

x
[...........]
  •  

Ghoster

x
#1
[...........]
  •  

Ghoster

x
#2
[...........]
  •  

Ghoster

x
#3
[...........]
  •  

tob ris tob

Przepraszam za bardzo płytki komentarz, ale po prostu nie mogę nic powiedzieć. Fantastyczne. Zresztą, od jakiegoś czasu fascynują mnie języki z rdzeniami spółgłoskowymi.

Cytat: Ghoster w Wrzesień 26, 2012, 21:06:15L. Zerowa:
<3
Dzień dobry :-)
  •  

Henryk Pruthenia

#5
Gdyby ten konlang był dziwką, to dla niéj Ciupak rzuciłby wafelki, Pingijno rozbiłby skarbonkę, by módz zapłacić, Feles, jak to kot, zacząłby na sam jéj widok mruczeć, Dynek na chwilę by zapomniał o swojech prawicowech poglądów zakazującech obcowania z dziwkami, a nasz Ruthenja by dziś wysłał list do Lublina, że rezygnuje jednak z seminarjum

A ja bym po prostu przeruchał.
Bez zabezpieczenia.

zabojad

Zrobisz jakieś nagranie tego? Gubi pls
Szczerze podoba mi się. Bardziej szczerze - przeładowałeś trochę ten kąląg.
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Henryk Pruthenia

Dziwka bez niedoskonałości to nie dziwka.

Gramatyka po mojemu,hmmm nie aż tak ciekawa, jakby można wnioskować po halo, jakie robisz wokół tego języka. Fonetyka, przyznam, inna, niż większość tech prezentowanech w konlangach, ale nadal nie jakaś magijna. Taka opozycja r̝ - r̝̥ (czyli «dźwięczne ř⟩» - «bezdźwięczne ř⟩» (co mam zamiar wpakować do mojego nowego prodżektu)) czy inne naprawdę rzadkie cechy, ewentualnie dziwne pary spółgłosek (na przykład bezdźwięczne boczne ejektywne - injektywne dźwięczne drżące....) byłyby to czémś...

Ale naprawdę, zasłużyło na duży plus.

Asgair

#8
I tego właśnie trzeba na tym forum. Już na pierwszy rzut oka widać, że rzecz jest porządnie opracowana. Jak bardzo mi się podoba powiem po dokładniejszej lekturze.
Dołączam do prośby o nagrania!
  •  

Feles

CytatTakich procesów jest pięć; analogicznie będą potem zawsze zaznaczane numerami (I), (II), (III) oraz (IV).
Pięć? :>

Dobra, widzę konlang całkiem dobrze rozwinięty. I choć ta obecność wargowo-zębowych (zwłaszcza przy braku dwuwargowych) zupełnie do mnie nie przemawia, to całość zdecydowanie na plus.

(No i: wreszcie jakiś konkret nt.)

Doczytam więcej, to napiszę więcej. ;)
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Wedyowisz

Ctk jest welaryzowany welarny aproksymant?
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Ghoster

x
#11
[...........]
  •  

Feles

CytatTo welarny aproksymant z kompresją welarną. xd
No to powiedz mi, jaki welarny aproksymant nie ma kompresji welarnej? :P
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Ghoster

x
#13
[...........]
  •  

Jątrzeniot

#14
Naprawdę kawał dobrej roboty. I ja również chętnie bym usłyszał jak to wymawiasz :P. Bo brzmieć musi ciekawie a sam mam duże problemy, żeby płynnie wymówić kilka słów pod rząd...
  •