Skargi na moderatorów i administrację

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Maj 21, 2013, 15:28:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Feles

CytatZgłaszam oficjalny sprzeciw wobec bana dla Ghostera. Feles, odblokuj mu konto.
Wobec kontrowersji dot. lingwistyki albo sięga się po źródła i udowadnia rozmówcy, że jest w błędzie, albo się go ignoruje. Wstawienie blokady na konto i przyszycie metki trolla do użytkownika to nie tylko żałosny sposób na poradzenie sobie z dyskusją, ale po raz setny udowadnia, że Feles nie rozumie roli administratora i nie nadaje się do niej, a ogólnoforumowe przyzwolenie na taką sytuację uważam za absurdalne. Zwłaszcza, że odkąd Noqa znalazł się tam, gdzie jego miejsce (czyli w tematach językoznawczych i byle z dala od stołka) ostatnio wszystko na forum było dobrze, nawet powiedziałbym, że najlepiej od przenosin na ten serwer.
Nie, to ty nie rozumiesz.
Wg ciebie zadaniem administratora jest nie robienie niczego i oczekiwanie, aż sytuacja w magiczny sposób rozwiąże się sama — oraz narzekanie, jeśli sytuacja się pogarsza mimo to.

Jeśli użytkownik popularny, z dużym stażem, w dyskusji na tematy lingwistyczne — w specjalnie przeznaczonym do tego dziale — podnosi argumenty, które można w prosty sposób obalić za pomocą podstaw teorii lingwistyki oraz zwykłego rozumowania, a następnie zarzuca dogmatyzm i "nadmierny sceptycyzm" każdemu, kto nie uzna jego hipotez za jedynie słusznych, to mamy do czynienia z albo wyjątkową głupotą, albo wyjątkowo niesmacznym trollingiem.

No wybaczcie.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Toivo

Ja proponuję, żeby w przypadku banów dokładniej podawać powody, z linkiem do konkretnego posta/ów, żeby gawiedź łatwiej mogła wyrobić sobie zdanie. Inaczej mi np. zazwyczaj nie chce się szukać, gdzie poszedł jakiś flejm.

Poza tym ban to powinna być ostateczność, jeśli ktoś naprawdę obniża jakość forum i komfort innych użytkowników. Z dziwnymi lingwistycznymi teoryjami można sobie poradzić w inny sposób - choćby ignorując, albo kwitując krótką krytyką i spychając dyskusję z powrotem na sensowny temat.
  •  

Henryk Pruthenia

Chciałbym się dowiedzieć,  za co dokładnie Ghoster został ukarany. Bo ja czytam wszystko i szczérze to nic takiego nie widzę...

Vilène

Szczelam, że banana dostał za bawienie się w szeryfowanie na forum:

Cytat: Ghoster w Luty 25, 2014, 13:07:13
Jeśli jednak twój komentarz miał naśladować takiego Felesa, który w każdej konwersacji pierdolnie jakiś sceptyczny tekścik, który nie ma pokrycia w niczym, to opuść ten temat.
  •  

Widsið

Jakieś posty zostały usunięte, ale nie mam w nie wglądu.

Przydałoby się mimo wszystko nie kasować materiału dowodowego, choćby po to, żeby uniknąć takich sytuacji,
  •  

Henryk Pruthenia

Aaa,  czyjś ból dupy. No rozimiém.
(Gdyby było naśladować takiego Pruthenję. .. widzę AŻ takę reakcję...)

A o nieusowaniu pisałem sam pizdyljard lat nazad,  nawét było to spisane w ramach mojéj propozycji regulaminu, z tego co pamiętam.
Bo póki co jasność działań "władzy" to najbardziéj drażliwy temat.

Ghoster

#21
[...........]
  •  

Widsið

Tak, my również byśmy chcieli to wiedzieć, nawet o tym chwilę tu rozmawiano, ale dyskusja została ucięta.
  •  

Ghoster

#23
[...........]
  •  

Feles

Ja po prostu odpowiem tym, co już pisałem w tym wątku, na tej stronie, a nawet na samym jej początku, a co wyraża wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat.

CytatJeśli użytkownik popularny, z dużym stażem, w dyskusji na tematy lingwistyczne — w specjalnie przeznaczonym do tego dziale — podnosi argumenty, które można w prosty sposób obalić za pomocą podstaw teorii lingwistyki oraz zwykłego rozumowania, a następnie zarzuca dogmatyzm i "nadmierny sceptycyzm" każdemu, kto nie uzna jego hipotez za jedynie słusznych, to mamy do czynienia z albo wyjątkową głupotą, albo wyjątkowo niesmacznym trollingiem.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Felesię ignorancję według mnie powinno się z fora usunąć.
Czy nie powinniśmy pomyśleć o wyborach?

Ghoster

#26
[...........]
  •  

Feles

CytatNie odpowiedziałeś na nic co pisałem, ergo po prostu zostałeś przeze mnie urażony stwierdzeniem zwykłego faktu, że zamiast powiedzieć coś konstruktywnego w konwersacji, to wolisz jebnąć sceptycznym, pozbawionym jakiejkolwiek wartości merytorycznej komentarzem, ewentualnie banem.
Jeśli przyjąć, że jedna hipoteza niepodparta niczym poza subiektywną opinią i ignorująca cały dorobek badań prowadzonych przez profesjonalnych lingwistów jest konstruktywna, natomiast cokolwiek powołującego się na konsensus naukowy i opracowania akademickie oraz uznającego słuszność badaczy z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem jest sceptyczne i pozbawione wartości, to masz rację.

CytatCholera, nie wiem, może mnie po prostu nie lubisz, może nie masz się gdzie wyżyć w realnym świecie bądź też tak bardzo mierzi cię dopuszczenie do siebie możliwości tego, iż klimat może wpłynąć na fonetykę języków (chyba że, nie wiem, murzyni wcale nie mają większych warg, bo takie stwierdzenie jest przecież rasistowskie, zatem niepoprawne), ale naprawdę mógłbyś się czasem zastanowić jaka jest twoja rola na forum.
Powiem tak: ostatnimi czasy na forum zaglądałem tylko, gdy działo się tu coś istotnego — czy to z braku czasu (tak, Feszel *ma* życie), czy to z powodu małej ilości wartego uwagi językowego kontentu, który się tu pojawia (przynajmniej w porównaniu do forów zagranicznych).

Skoro więc to forum ma zostać opanowane przez aspulizm i krakpotyzm wielce odważne, nowatorskie i konstruktywne teorie, to może faktycznie lepiej sobie odpuścić.
Obowiązki administratora na forum i wiki oddaję Widsiðowi, niech on postanowi, co dalej.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Ghoster

#28
[...........]
  •  

Dynozaur

Widsið... Czyli na forze zapanuje zdrowy rozsądek i oświecona demokracja? Na to wygląda.

Cóż, będzie pewnie trochę nudniej, ale może wrócą lepsze czasy. Daję nowemu administratorowi votum zaufania, bo przecież wszyscy wiemy, że się nadaje.

Conmajdan zwyciężył. Faszystowska dyktatura obalona!
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •