Skargi na moderatorów i administrację

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Maj 21, 2013, 15:28:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dynozaur

Cytat: Henryk Pruthenia w Maj 22, 2018, 16:31:52
Todsmer, nie edytuj moich postów

Naprawdę radzę, byś tego nie robił.
Możesz to potraktować jako groźbę.

Dałbym okejkę, gdyby dało się w tym dziale.

Tak więc, niech ten post robi za okejkę.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Todsmer

#151
Cytat: Henryk Pruthenia w Maj 22, 2018, 16:31:52
Todsmer, nie edytuj moich postów
Edytuję tylko małą czcionkę.

CytatNaprawdę radzę, byś tego nie robił.
Możesz to potraktować jako groźbę.
Co mi zrobisz?
  •  

Canis

#152
Cytat: Борівой w Maj 22, 2018, 16:54:56
Cytat: Henryk Pruthenia w Maj 22, 2018, 16:31:52
Todsmer, nie edytuj moich postów
Edytuję tylko małą czcionkę.
XDDD
Skąd ja wiedziałem, że od teraz będą wbijać na pal za małe czcionki
  •  

Henryk Pruthenia

#153
Cytat: Борівой w Maj 22, 2018, 16:54:56
Cytat: Henryk Pruthenia w Maj 22, 2018, 16:31:52
Todsmer, nie edytuj moich postów
Edytuję tylko małą czcionkę.

CytatNaprawdę radzę, byś tego nie robił.
Możesz to potraktować jako groźbę.
Co mi zrobisz?
Bezprawnie. Prywatę uprawiasz - tylko Ty masz ból dupy o to - i jest to żałosne.

Zmieniać jak nie powiem bardzo kto nie będę - nue chcę wyjść na żałosnego dupka :)

Todsmer

#154
Poprawiam czytelność, jak przy każdych innych tego typu przypadkach. Jakbyś wrzucił obrazek na milion pikseli to też bym zmniejszył. Wytłumacz na czym polega bezprawność tego działania. No i oczywiście nie rozumiem, na czym polega żałosność tego działania.

Dodam, że nie jestem jedynym zwiększającym czcionki wśród modów :)
  •  

Canis

  •  

Pluur

Przepraszam bardzo, ale wg mnie wiadomo-kto powinien dostać punkciki za tak publiczne obchodzenie się z chęcią zabijania innych.
  •  

Dynozaur

#157
Nie wiem, co jest takiego karygodnego w twierdzeniu, że któregoś dnia "szambo wybije" i dwie przeciwne strony barykady zaczną się nawzajem tłuc (tak jak to miało miejsce wiele razy w historji, zwykle na tle etnicznym - nawiązywałem zresztą w ten sposób do wyemitowanego dziś w TVP filmu "Wołyń"). Oczywiście, możecie się z tą wizją nie zgadzać i uważać ją za katastroficzną (bo taka też jest), ale dlaczego niby takie coś miałoby być karane? To, że niby nawołuję w ten sposób do rozpoczęcia jakiejś wojny czy masowej rzezi - to już wasza interpretacja. Przypomina mi to tropienie "myślozbrodni".

Za to, że pisałem o tym w głównym kanale Dyskorda, a nie w "Polityce" - przepraszam. To mój błąd. Ale wywlekanie brudów z Dyskorda na forze to kiepska sprawa.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Canis

Dynozaur dostaje blokadę na Discordzie do wszystkiego oprócz polityki.
  •  

Dynozaur

Nie rozumiem tej decyzji - powiedziałem tylko jedno zdanie, z którego Pluur zrobił jakieś nie wiadomo jak wielkie halo.

Ale dobra, przeniosłem politykę do głównego kanału (chociaż  też nie do końca jest to moją winą - chciałem się podzielić spostrzeżeniami z filmu, a inni [szczególnie Buka i Torkan] ciągnęli temat, przez co zrobił się z tego flejm) - to jest mój błąd, mea culpa i przepraszam za to. Tymczasową blokadę przetrwam.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Todsmer

Cytat: Dynozaur w Lipiec 09, 2018, 09:32:08
Nie rozumiem tej decyzji - powiedziałem tylko jedno zdanie, z którego Pluur zrobił jakieś nie wiadomo jak wielkie halo.
Powiedziałeś "trochę" więcej niż jedno zdanie.

CytatAle dobra, przeniosłem politykę do głównego kanału (chociaż  też nie do końca jest to moją winą - chciałem się podzielić spostrzeżeniami z filmu, a inni [szczególnie Buka i Torkan] ciągnęli temat, przez co zrobił się z tego flejm) - to jest mój błąd, mea culpa i przepraszam za to. Tymczasową blokadę przetrwam.
Nie ma jak odwracać kota ogonem, "[ofiara] sama tego chciała", "to oni prowokowali", itd. Po prostu dyskutowaliśmy w miarę kulturalnie, kiedy powiedziałem parę słów o Hartmannie, i nagle szambo wybiło.
  •  

Dynozaur

#161
Jak już mówiłem, przeboleję tymczasową blokadę, ale mogliście chociaż pozostawić mi możliwość zobaczenia wszystkich kanałów. A tak widzę tylko ogłoszenia i politykę - poza nimi, nie wiem co się dzieje...

PS: Każde wzpomnienie o Hartmanie sprawi, że szambo wybije. Hartman jest tym szambem.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

spitygniew

Ej, to może jeszcze kary za to, co ktoś napisał na Fejsiku albo gdzieś indziej? Litości.
P.S. To prawda.
  •  

Τόλας

Ja bym prosił, żeby sprawy dyskordowe załatwiać na dyskordzie, forumowe na forum, a paskudzących na wiki tępić bezwględnie. Dziękuję.
  •  

Canis

Nie "dyskord", a "discord", a poza tym jest to część społeczności tak samo jak Wiki. Głównym odniesieniem społeczności jest to forum.
  •