Forumowy Conworld

Zaczęty przez Ghoster, Wrzesień 10, 2011, 19:12:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

skomand

Projekt całkowicie zamknięty czy można się podłączyć?
  •  

Henryk Pruthenia

Projekt chiba jest R.I.P.-nięty...

Święte Bukwy świećcie nad jeho duszeją!

skomand

Pytałem się czy można do niego dołączyć (a jeśli tak, to ewentualnie gdzie) nie o jego aktualną żywotność.
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

skomand

A które tereny pozostały jeszcze wolne bo kilka państw występuje poza terenami wydzielonymi na mapie?
  •  

Caulthaeigh

Cytat: skomand w Styczeń 29, 2012, 14:36:25
A które tereny pozostały jeszcze wolne bo kilka państw występuje poza terenami wydzielonymi na mapie?

Podłączam się. Też chcę brać w tym udział. Obiecuję że nie będzie żadnego nóbworldu ani nóblangu  ;-)
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Ghoster

http://i39.tinypic.com/o6mmwp.png - Wszystkie szare tereny są wolne, niemniej projekt ucichł chyba już ostatecznie. Byłbym w ogóle za skasowaniem wszystkich krajów jakie do tej pory stworzono i zaczęciu od początku z zasadą, iż każdy gracz może mieć conajwyżej jedno państwo - przynajmniej do jakiegoś momentu, bo w takiej sytuacji wszyscy tworzyli (w tym w sumie ja) multum kompletnie niezwiązanych za sobą krajów, co było niebywale chaotyczne i doprowadziło ostatecznie do kompletnego zacisza. Ale przyznam, że i sam mało siły na ten projekt mam.
  •  

Caulthaeigh

Cytat: Ghoster w Czerwiec 05, 2012, 21:57:18
http://i39.tinypic.com/o6mmwp.png - Wszystkie szare tereny są wolne, niemniej projekt ucichł chyba już ostatecznie. Byłbym w ogóle za skasowaniem wszystkich krajów jakie do tej pory stworzono i zaczęciu od początku z zasadą, iż każdy gracz może mieć conajwyżej jedno państwo - przynajmniej do jakiegoś momentu, bo w takiej sytuacji wszyscy tworzyli (w tym w sumie ja) multum kompletnie niezwiązanych za sobą krajów, co było niebywale chaotyczne i doprowadziło ostatecznie do kompletnego zacisza. Ale przyznam, że i sam mało siły na ten projekt mam.

Aha ;( No ja ci raczej przy tym nie pomogę bo nie umiem zresztą spaprałbym do końca. Ale ładnie się zrymowało
Z takimi dużymi projektami najczęściej tak jest...
No, to czekam na jakieś wznowienie.
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Pingǐno

Hohoh.
I m.in. to też przeze mnie projekt umarł. :>
  •