Forumowy Conworld

Zaczęty przez Ghoster, Wrzesień 10, 2011, 19:12:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

jjjj

Cytat: Fēlēs w Listopad 01, 2011, 15:02:28
A, to zwracam honor.
Niektórym trzeba łopatologicznie mówić co nie tak :-[.
  •  

Feles

Z tym muszę się zgodzić.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

jjjj

#332
Cytat: Fēlēs w Listopad 01, 2011, 15:12:37
Z tym muszę się zgodzić.
Jak widać ja się do nich zaliczam :-[.
To kiedy nastąpi zakończenie przygotowań?
  •  

Pingǐno

Pewnie długo to potrwa...
  •  

jjjj

Cytat: Pingǐno w Listopad 01, 2011, 19:17:24
Pewnie długo to potrwa...
Można by już zacząć, a resztę nie zajętych państw później stworzyć, w końcu nie wszystkie państwa muszą powstać o tym samym czasie, ale to taka luźna propozycja.
  •  

Ghoster

Na mocy mej władzy (xζ) oraz za głosem innych graczy użytkownik "jjjj" nie bierze już udziału w forumowym conworldzie, co równa się z odebraniem prawa to dodawania swych dzieł na Aer; tym samym wszystkie poprzednie jego twory uważa się za zamknięte i nigdy nie uczestniczące w conworldzie, a każdy nowy projekt z nim związany jest nieważny.
Jeżeli ktoś będzie miał zastrzeżenia; walić śmiało.
  •  

Canis

Ghoster mój admin! <3

Dobra decyzja, godna mojego multi.
  •  

Benek

Ja mam, bo tylko u niego dostrzegacie aluzje, a u innych istniejące aluzje już nie.
  •  

Benek

To w takiej sytuacji proponuje (patrzeć mapa poniżej), kto przeciw?
  •  

Pingǐno

Jot, przykro nam - ja się zgadzam, to nie było zbyt fajnie z twojej strony, że nie trzymałem się zasad...
  •  

jjjj

Cytat: Pingǐno w Listopad 02, 2011, 13:55:05
Jot, przykro nam - ja się zgadzam, to nie było zbyt fajnie z twojej strony, że nie trzymałem się zasad...
Ale wy przesadzacie z tym doszukiwaniem się aluzji w Lechus czy Paliktus to rozumiem ale w Majkosk doszukiwać się aluzji to już przesada.
Mam pytanie w takim razie, dlaczego nikomu nie przeszkadza w takim razie nazwa Trójdzierżawie, toż to czysta aluzja, odp.
  •  

Benek

Czy moje Królestwo Dzlmnhkkdzdzcz też odpada?
  •  

Ghoster

#342
Czy ktoś mógłby usunąć to multi?
A odpowiedź na pytanie została już udzielana więcej niż raz przeze mnie i zapewne przez wielu innych uczestników gry; nie widzę powodu, by powielać to pytanie.
  •  

Canis

Cytat: Benek w Listopad 02, 2011, 15:13:22
Cytat: Ghoster w Listopad 02, 2011, 15:02:29
Czy ktoś mógłby usunąć to multi?
A odpowiedź na pytanie została już udzielana więcej niż raz przeze mnie i zapewne przez wielu innych uczestników gry; nie widzę powodu, by powielać to pytanie.
Ja z jjjj nie mam nic wspólnego, wiec nie rozumiem, o ile to było do mnie(?).
Email:
> jjjj: sikalski@wp.pl
> Benek: ruchleiwcz@wp.pl
  •  

Benek

#344
Canis - bardzo nie ładnie >:-(  :-o.
Gdzie mogłoby na planecie aer znajdować się państwo wil Mal http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=204.new#new[/url] ?
  •