Dzień dobry.

Zaczęty przez Erikoistoimitus, Sierpień 31, 2013, 10:58:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

Erikoistoimitus

Jestem Cudak i zostałam tutaj ściągnięta przez niejakiego Pawła. Ów Paweł kazał mi się z Wami przywitać, a zatem: witam się.
Bardzo długo wstydziłam się tutaj zarejestrować i odezwać, bo nie jestem jakimś lingwistycznym ekspertem, po prostu zdawałam egzamin licencjacki z językoznawstwa [ zagadnień z językoznawstwa było mniej niż z literatury, a tylko to miałam jeszcze do wyboru ].
No, to chyba się przywitałam.
I ten, ja jestem trochę takim kaktusem. Z wierzchu wydaje się, że jestem paskudna i robię krzywdę, a w środku, tak naprawdę, jestem mięciutka i zielona.
Majtki trzeba zmieniać.
  •  

Feles

Cytat: Erikoistoimitus w Sierpień 31, 2013, 10:58:11
Bardzo długo wstydziłam się tutaj zarejestrować i odezwać, bo nie jestem jakimś lingwistycznym ekspertem, po prostu zdawałam egzamin licencjacki z językoznawstwa [ zagadnień z językoznawstwa było mniej niż z literatury, a tylko to miałam jeszcze do wyboru ].
Jako licbus z matfizu, witam.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Serpentinius

Jebłem. Witaj Cudaku.  ???
  •  

Hapana Mtu

はじめまして!
Cytat: Erikoistoimitus w Sierpień 31, 2013, 10:58:11
Bardzo długo wstydziłam się tutaj zarejestrować i odezwać, bo nie jestem jakimś lingwistycznym ekspertem, po prostu zdawałam egzamin licencjacki z językoznawstwa [ zagadnień z językoznawstwa było mniej niż z literatury, a tylko to miałam jeszcze do wyboru ].
Co to za przemiła, przyjazna studentom uczelnia, gdzie pozwalają ludziom zdawać egzaminy zgodnie z zainteresowaniami? U nas egzamin licencjacki obejmuje na raz językoznawstwo, historię, literaturę i kulturę (w dodatku pytania ułożone są tak, żeby pokrywały cały zakres studiów, a nawet wychodziły poza), a przy tym i tak musimy pisać pracę (na dokładkę te z językoznawstwa mają być po węgiersku).
CytatI ten, ja jestem trochę takim kaktusem. Z wierzchu wydaje się, że jestem paskudna i robię krzywdę, a w środku, tak naprawdę, jestem mięciutka i zielona.
Ja tam od dziecka lubię kaktusy. Są fajne, piękne. Ludziom się wydaje, że kaktus = kolce, więc to jakaś zła, kłująca roślina a przecież tym, co odróżnia kaktusa od niekaktusa jest areola, o której istnieniu większość ludzi zwyczajnie nie słyszała.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Pluur

  •  

spitygniew

O, widzę, że mamy na forum już całe trzy kobiety.

Jam Paweł oczywiście. ;)

P.S. To prawda.
  •  

Aureliusz Chmielewski

The n-word
  •  

Spiritus

WItaj.
Lubię kaktusy -mam dwa na parapecie w pokoju <3.
  •  

Vilène

Cytat: spitygniew w Sierpień 31, 2013, 16:58:01
O, widzę, że mamy na forum już całe trzy kobiety.
trzy i pół*
  •  

Fanael

  •  

Henryk Pruthenia

Witam serdecznie. Tu ten od slawlęgów i slawlęgów i slawlęgów i slawlęgów i wkurz[z/z/wi]ania [cenzura].

spitygniew

Cytat: Vilén w Wrzesień 01, 2013, 00:10:34
Cytat: spitygniew w Sierpień 31, 2013, 16:58:01
O, widzę, że mamy na forum już całe trzy kobiety.
trzy i pół*
No ej, ja wciąż jestem yingyangiem, chyba że zrobiłeś poprawkę na swoją wagę i zacząłeś się liczyć jako półtorej... A tak BTW...
Cytat: Hapana Mtu w Sierpień 31, 2013, 12:42:05
Co to za przemiła, przyjazna studentom uczelnia, gdzie pozwalają ludziom zdawać egzaminy zgodnie z zainteresowaniami?
Prywatna
P.S. To prawda.
  •  

Feles

Cytat: Fanael w Wrzesień 01, 2013, 00:20:08
Cztery.
Jedno z moich rodziców było kobietą, więc cztery i pół.

Kto da więcej?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Vilène

Cytat: spitygniew w Wrzesień 01, 2013, 13:51:40
No ej, ja wciąż jestem yingyangiem, chyba że zrobiłeś poprawkę na swoją wagę i zacząłeś się liczyć jako półtorej...
Tja, doliczyłem swoją płeć wafelkową.

Patka + Erikoistoimitus + ja + pół ciebie = 3,5. Lrn2matematyka :P.
  •  

Fanael

Cytat: Vilén w Wrzesień 01, 2013, 15:19:37
Patka + Erikoistoimitus + ja + pół ciebie = 3,5.
No to mówię, że cztery, bo jeszcze pół mnie.
  •