Fonetyczna sztafeta

Zaczęty przez Wedyowisz, Wrzesień 22, 2013, 14:04:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ghoster

#15
[...........]
  •  

Pingǐno

Czemu mi nikt nie powiedział, jak mnie nie było ;_;
(Prześlijcie raz Felesowi z iniektywami.)
  •  

Wedyowisz

Cytat: Feles muribus w Wrzesień 27, 2013, 20:24:31
Wiesz, sam nie wiem, czy to, co potraktowałem jako tony nie jest intonacją, czy czuj wie czym innym.

To są tony (1. choć jak odsłuchuję siebie to nieco je zj stworzyłem spontaniczną alofonię 2. muszę w kąłągu wprowadzić jakieś sandhi tonalne albo zmienić reguły intonowania klityk bez inherentnego tonu).

Cytat: GhosterTekst raczej brzmi jak jakiś dziwny, bezprzydechowy dialekt chiński.

Gdzie wyście, przydechy moje tęskne?

Cytat: PingǐnoCzemu mi nikt nie powiedział, jak mnie nie było ;_;
(Prześlijcie raz Felesowi z iniektywami.)

Bo nie jesteś niewidzialnym różowym jednorożcem. Iniektywami czy inwektywami?
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Feles

Ślijcie mi i injektywy, i inwektywy, ale chybam przydecho-głuchy.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Noqa

Spiritus, i co z tą transkrypcją?
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Ghoster

#20
[...........]
  •  

Noqa

Moja propozycja - wyślij mi, resztę zostawmy tak samo, usuwając Spiritusa do czasu, kiedy się nie zgłosi, zamieniając tylko konsekwentnie (z) i (n).
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Feles

Pingijna możecie gdzieś dorzucić. xd
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Ghoster

#23
[...........]
  •  

Noqa

Dostałem.
Dla mnie to brzmi trochę jak mongolski :P
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Wedyowisz

Jako że użytkownik Wyskok się nie odzywa, a jego regulaminowy czas dobiega końca, proponuję następującą zmodyfikowaną kolejność uczestników (zakładając, że użytkownik Pingĭno weźmie udział):

Noqa (z)
Pingĭno (n)

Ghoster (z)
Feles (n)
Pingĭno (z)
Noqa (n)
ja (z)
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Noqa

Wysłałem do Pingino, liczę na odpowiedź, że dostał i zamierza nagrać.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Spiritus

Przepraszam. Najpierw miałem problemy z kompem i trzeba było go naprawić, a teraz mam złamaną rękę (złamanie Collesa?). Wezmę więc udział w następnej "edycji".
  •  

Noqa

Tymczasem Pingino się nie odzywa. Jeśli nie pojawi się do północy przesłać transkrypcję do Felesa?
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Wedyowisz

Cytat: Noqa w Październik 04, 2013, 22:12:58
Tymczasem Pingino się nie odzywa. Jeśli nie pojawi się do północy przesłać transkrypcję do Felesa?

Może gdzieś imprezuje... Może poczekaj do jutra do powiedzmy 13; nie pali się.
стань — обернися, глянь — задивися
  •