Sprzedam tanio książki lingwistyczne

Zaczęty przez ein, Wrzesień 23, 2013, 15:15:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

ein

Witam,

robiąc porządki przy okazji przeprowadzki znalazłem sporo książek z okresów mojej wczesnej młodości, gdy interesowałem się lingwistyką (obecnie jestem matematykiem). Książki są w niezłym stanie (zależnie od wieku, niektóre w bardzo dobrym stanie, inne dobrym). Spis:

1.   Anderson, Wprowadzenie do fonologii
2.   Sigurd, Struktura języka
3.   Pogonowski, Struktura logiczna rozumowań lingwistycznych
4.   Lyons, Chomsky
5.   Pogonowski, Combinatory semantics
6.   Hockett, Kurs językoznawstwa współczesnego
7.   Bünting, Wstęp do lingwistyki
8.   Nitsch, Ze wspomnień językoznawcy
9.   Mańczak, Problemy językoznawstwa ogólnego
10.   Doroszewski, Studia i szkice językoznawcze
11.   Hammerl, Sambor, Statystyka dla językoznawców
12.   Zawadowski, Lingwistyczna teoria języka
13.   Urbańczyk, Zarys dialektologii polskiej
14.   Lehr-Spławiński, Kuraszkiewicz, Sławski, Przegląd i charakterystyka języków słowiańskich
15.   Milewski, Z zagadnień językoznawstwa ogólnego i historycznego
16.   Otfinowski, Z zagadnień transformacyjnego opisu elementarnych struktur zdaniowych
17.   Ruwet, Wprowadzenie do gramatyki generatywnej
18.   Wełna, English Historical Morphology
19.   Zgółkowie, Mówię, więc jestem
20.   Kochanowski, Nowy karakter polski
21.   kilka po rosyjsku o językoznawstwie ogólnym oraz dot. języków kreolskich i indonezyjskich

Posiadam również kilka skserowanych książek do nauki języka staroangielskiego i nordyckiego.

W sprawie cen proszę pisać na PM -- w zależności od pakietu zaproponuję odpowiednią cenę (naprawdę niską!)

Pozdrawiam,
Damian.

PS. Przepraszam, jeśli mój post zostanie uznany za spam, ale nie wiem, gdzie wrzucić to ogłoszenie, a chcę by trafiło do ludzi "z branży".
  •  

Hapana Mtu

#1
Podłączam się pod ten wątek, żeby nie przeciążać forum nadmiarem podobnie sformułowanych tematów.

W związku z redukcją liczebności mojego księgozbioru szukam chętnych, którzy przygarnęliby (tak, za darmo, ale proszę, niech nie zgłaszają się spryciarze, którzy zaraz wszystko odsprzedadzą na Allegro, tylko osoby zainteresowane) książki do poniżej wymienionych języków. Nie szczególnie mam ochotę latać z książkami na pocztę, więc trzeba będzie się ze mną łapać w Warszawie, dlatego też ludzie z Prus Południowych mają lepiej. Pisać pod PW. Obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy.

Grupa środkowoeuropejska - zestawy (najczęściej rozmówki lub/i słownik, czasem coś jeszcze)
języki jugosłowiańskie (słoweński, kosowskoserbobośniakowojwodińskohercegowinochorwackoczarnogórski, macedoński, bułgarski)
języki wschodniosłowiańskie (ukraiński, białoruski)
litewski
rumuński


Grupa hinduska
rozmówki telugu-rosyjskie
słownik hindi-rosyjski
słownik cygańsko-węgierski
samouczek synegalskiego (po rosyjsku)
gramatyki hindi, sanskryt (po polsku)
rozmówki na cały region Indii (po angielsku)


Niezgrupowane
ormiański - zestaw
słownik hausa-rosyjski

Mam też całą teczkę materiałów do arabskiego, ale te są już zarezerwowane.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •