Serwer

Zaczęty przez Canis, Wrzesień 12, 2011, 19:48:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

CytatKonto jezykotw wygasa za 75 dni
W związku z tym, tak jak ostatnio, ogłaszam zbiórkę pieniędzy. Kto chce, może się dorzucić. Potrzebujemy marnego 39,90 zł, więc jak się trochę osób głosi, to dzieląc będzie całkiem niewiele. Ile dokładnie na twarz, to zależy od tego ile osób się zgłosi. Zgłaszać się można tu albo do mnie na PW, jak ktoś nie chce uwagi.

W kwestii technicznej zrzuta wygląda tak, jak wcześniej: jakoś pod koniec tego terminu podam ile osób się zgłosiło, podzielimy to 39,90 i będzie wpłata na konto, pod dane jakie wtedy na PW podam.
  •  

Silmethúlë

  •  

zavadzky

  •  

Wedyowisz

Dobra, wysupłam jakiś wdowi grosz.
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Towarzysz Mauzer

Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

kmitko

Bug, humor i obczyzna.
  •  

Canis

Hah. Na razie mam siedem osób, plus oczywiście ja - to osiem. To dałoby astronomiczną sumę 4,99875 zł na twarz.
  •  

tob ris tob

Cytat: Canis w Wrzesień 17, 2011, 21:09:35
Hah. Na razie mam siedem osób, plus oczywiście ja - to osiem. To dałoby astronomiczną sumę 4,99875 zł na twarz.
Zapłaćcie po pięć, to będziecie mieli jeszcze na wino marki Wino.
Dzień dobry :-)
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

tob ris tob

Cytat: Fēlēs w Wrzesień 17, 2011, 22:38:24
Za 10 gr.? o.o
[chómanista mode]Tak.[/chómanista mode]
Dzień dobry :-)
  •  

Ghoster

#10
[...........]
  •  

Canis

Cytat: Ghoster w Wrzesień 17, 2011, 22:41:25
Z chęcią i ja bym się dorzucił, ale i sam pieniędzy nie mam; a jeśli mam to w euro. Niemniej... Będę z wami; duchowo. xd
Nie pasujesz mi do wyobrażeń cheerleaderki.
  •  

Canis

Dobra, ferajna. Niedługo będziemy robić zrzutę. Jak się nikt nie rozmyślił, to postaram się dziś przed południem, a jak nie to jutro po południu, podać ile zgłosiło się osób i ile złociszy wtedy wychodzi na twarz.
  •  

Canis

Dobra, ja naliczyłem 7 osób. Z tych jawnych zgłosili się Silmethúlë, zavadzky, pittmirg, Towarzysz Mauzer i kmitko. Z niejawnych jeszcze dwóch. Plus ja - wychodzi osiem osób. Wychodzi po 5 złotych. Jeśli ktoś się rozmyślił, to niech da znać, a jak nie, to w piątek powysyłam wszystkim dane konta na PW (oczywiście dane są wyłącznie dla was na cel zrzuty i mają nie wyjść nigdzie indziej) i możemy się cieszyć nowymi 12 miesiącami życia u nas.
  •  

Silmethúlë

Przelew wyślę w takim razie w pon albo wtorek, bo wyjeżdżam w Pieniny na weekend i w niedzielę dopiero wracam do cywilizacji.
  •