Conlangerowy Spis Ludności ‘14

Zaczęty przez Ojapierdolę, Styczeń 01, 2014, 00:04:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ghoster

#15
[...........]
  •  

Vilène

Cytat: Ghoster w Styczeń 01, 2014, 14:26:06
A jak ją tylko skrócę? xd
Jeżeli dobrze rozumiem metaforę – stajesz się Żydem.
  •  

Ghoster

#17
[...........]
  •  

Vilène

W zasadzie, to tak mnie zaczęło teraz zastanawiać, czy może długość brody nie jest kompensacją długości czego innego. Tak jakoś.
  •  

CookieMonster93

#19
Imię:: Tomasz
Wiek: 20
Zarost: Lekki, golę raz na tydzień. Podejrzewam, że za rok mogę spokojnie zapuścić brodę na małego drwala :-) Bo mężczyźnie przystoi broda, dwuręczny miecz i kutas do kolan
Kolor oczu: brązowe
Numer buta: 42
Dominująca ręka: prawa
Suma cyfr daty urodzenia: 30
Ulubiony smak wafelków: bekonowe, a na serio orzechowe, rzadko jem wafelki.
Zainteresowania: conlangi, troszkę lingwistyka i języki słowiańskie, fonetyka i gramatyka polska, odrobinę geografia i muzyka. Ciężko wymienić coś bardzo konkretnego, lubię czasem zmieniać swoje zainteresowania.
Ostatnie konlangi: jakieś szkice póki co, uznałem, że jeszcze poczekam z publikacją.

CytatW zasadzie, to tak mnie zaczęło teraz zastanawiać, czy może długość brody nie jest kompensacją długości czego innego. Tak jakoś.
Ja raczej nie sądzę. Mnie wizualnie się bardziej podoba, jak moja twarz jest zarośnięta. Estetyka, ot co. :-)
Brody nadają też trochę dojrzałości, a że wyglądam na 16-latka, to nie zaszkodzi mieć takową.
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Silmethúlë

Jeśli ,,tym czymś" jest, jak zapewne wszyscy czytający zakładają, męskie przyrodzenie, to nie. Inaczej kobiety miałyby najdłuższe brody.
  •  

Vilène

Cytat: Silmethúlë w Styczeń 01, 2014, 15:40:27
Jeśli ,,tym czymś" jest, jak zapewne wszyscy czytający zakładają, męskie przyrodzenie, to nie. Inaczej kobiety miałyby najdłuższe brody.
Obawiam się tylko, że nasza kultura raczej nie oczekuje od kobiet tego by miały dużego penisa... więc raczej takie obalenie teorii nie jest zbyt dobrym kontrprzykładem :P.
  •  

CookieMonster93

Ja długość i obecność brody porównałbym raczej do długości włosów na głowie u kobiety. Jedne lubią krótsze, inne dłuższe i można wyglądać dobrze zarówno w jednym i drugim wydaniu. Kwestia gustu.
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Towarzysz Mauzer

Cytat: PinginoPrzyszedłem tylko, żeby się zapisać.
Łk 2, 1

Imię / nick: Towarzysz Mauzer / Miro / Piotr
Wiek: двадцать один
Zarost: ja i moja twarz bojkotujemy tą modę
Kolor oczu: siwy
Numer buta: czterdzieści i cztery, czasem 43
Dominująca ręka: lewa! lewa! lewa!
Suma cyfr daty urodzenia: 36
Ulubiony smak wafelków: chałwa
Zainteresowania: ekonomia polityczna znaków
Ostatnie konlangi: wybitnie mało - ehpon, lęski, selmijski
Wyznanie: brak
Poglądy polityczne: marksizm
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Ghoster

#24
[...........]
  •  

Henryk Pruthenia

Jak chodzisz z toporem,  podpalasz kościoły i mordujesz dziewice to wtedy możesz mieć długie włosy.

ArturJD

Imię / nick:  Artur/ArturJD
Wiek: 17
Zarost: ...
Kolor oczu: takie szarawe
Numer buta: 42
Dominująca ręka: prawa
Suma cyfr daty urodzenia: 36
Ulubiony smak wafelków: truskawkowy
Zainteresowania: conlanging, historia muzyki (głównie średniowiecze, renesans i barok, to właściwie teksty madrygałów/motetów/pieśni/innych form wokalnych w starych językach zainteresowały mnie językoznawstwem)
Ostatnie konlangi: staroeilaweński i kehirski (nooblangi); staroawirski - ambitniejszy w przygotowaniu
  •  

zabojad

Czekam na oficjalny zjazd małobrodatych,  dziewiczych 16latków bawiących się językiem,  twierdzących że są języjotwórcami.
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Mścisław Bożydar

#28
Imię / nick: Mścisław Ruthenia
Wiek: 20 (rocznikowo 21)
Zarost: Próbuję przemycić bródkę, ale w seminarium nie wolno ;__;
Kolor oczu: Niebieskie, takie nordyckie
Numer buta: 45-46
Dominująca ręka: Prawa
Suma cyfr daty urodzenia: 29
Ulubiony smak wafelków: Czekoladowe
Zainteresowania: tzw. Tolkienistyka, słowiańszczyzna, praindoeuropejczycy, astronomia, teologia, antropologia kultury
Ostatnie konlangi: ariosłowiański, kamienny
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

zabojad

Cytat: Mścisław Ruthenia w Styczeń 01, 2014, 21:05:01
Imię / nick: Mścisław Ruthenia
Wiek: 20 (rocznikowo 21)
Zarost: próbuję przemycić bródkę, ale w seminarium nie wolno ;__;
Czemu?
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •