I znowa ta ostrzeżeniowa ciuciubabka...

Zaczęty przez Dynozaur, Maj 16, 2014, 15:56:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dynozaur

Łażę se po forze i patrzę - jestem obserwowany, mam 40% ostrzeżenia. Pytam się - ZA CO?! Treść ostrzeżenia mówi tyle co nic - "notoryczny spam". Jaki "notoryczny spam"? Nie uważam, żebym w ostatnich czasach spamował. Okej, moje posty bywają raz mądrzejsze, raz trochę mniej - ale tak już bywa. To, że ktoś się z moimi postami nie zgadza nie oznacza jeszcze, że są one spamem.

Nie rozumiem też dlaczego z tematu Poezja v.2.0 zniknęły moje posty, zwłaszcza ten pierwszy, który był przecież na temat, bo przedstawiał dwa moje autentyczne wiersze. Wiem, że to ułamek tego, co wrzucił Ghoster, ale chyba do licha wystarczająco. Kto powiedział, że wiersz musi być długi na cztęperdzieści łosiem wersów? A jeśli chodzi o to, że komuś się te wiersze nie podobały - mógł mi to najzwyczajniej w świecie powiedzieć - nie należę do osób, które nie potrafią przyjąć "na klatę" krytyki. Przepraszam bardzo, że nie piszę o kwiatkach, tęczach, balonikach czy nośnych tematach typu "dendrofilom w tym kraju żyje się źle". Mój styl pisania, owszem, jest specyficzny, ale na tym właśnie polega dekadentyzm. To jest sztuka niszowa - nie trafi do każdego. To, że się czegoś nie rozumie nie oznacza, że można to tak bezpardonowo i bez ostrzeżenia usunąć. Ktokolwiek to zrobił popisał się strasznie wązkimi horyzontami myślowymi. Co tu dużo mówić, słoma z butów niektórym wychodzi na kilometr, a porządni, inteligentni, twórczy ludzie na tym cierpią. O tempora, o mores.

Chciałbym Szanownemu Moderatorowi, który bezmyślnie usunął moje posty i wręczył mi to nieuzasadnione ostrzeżenie (bo mniemam, że to ta sama osoba) powiedzieć coś, co ciśnie się wręcz na usta:
I ja się pytam, człowieku -
Dumny ty jesteś z siebie?
Zdajesz sobie sprawę z tego, co robisz?
Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka?


Myślałem, że wraz z odejściem kotałkego z administracji faszyzm na forum się nareszcie skończył. Okazuje się, że nie. Źle się dzieje w państwie kąlangierskim, Mości Panowie. Jest naprawdę źle. I nie wiem, czy cokolwiek temu foru zdoła pomóc. Wbrew wszelkim staraniom społeczności fora, złe faszystowskie demony wciąż górują nad tym miejscem. To bardzo smutny dzień, Myly Państwo. Flagi do połowy masztu.

Mam chociaż nadzieję, że ów moderator-safanduła nie okaże się konkretnym tchórzem, usuwając ten post. Trwam w beznadziejnej ułudzie, że ma on przynajmniej tyle IQ żeby wysunąć jakieś minimalnie sensowne argumenta, których z chęcią wysłucham. Jednak sądząc po tym, co ta osoba zrobiła, chyba liczę na zbyt wiele. To naprawdę smutne, że rządzą nami takie ograniczone jednostki...

Z wyrazami najwyższego wkurwienia,
Jenerał Dynozaur Paroksytonowicz Potpŭomykov
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Widsið

Zwracano ci już uwagę na wątpliwą wartość merytoryczną twoich postów, zrobił to, o ile dobrze pamiętam, Noqa. Duża część twojej aktywności ostatnio rozpoczyna się od "xD" i kretyńskiego linku, niewiele mającego wspólnego z jakąkolwiek treścią. Przepraszam za wąskie horyzonty myślowe, ale twoje "wiersze" uznałem za kolejny spam, w dodatku w kiepskim smaku. Ostrzeżenie z każdym dniem spada o pewien procent, więc jeśli bardziej zastanowisz się nad treścią postów przez nadchodzące dwa tygodnie, wszystko wróci do normy. Banować nie zamierzam, chciałem tylko zwrócić twoją uwagę.
  •  

Canis

W sumie dobrze, bo nie była to poezja, którą czytałbym na spotkaniach czy wiecach.
  •  

Dynozaur

#3
Cytat: Widsið w Maj 16, 2014, 16:01:27
Zwracano ci już uwagę na wątpliwą wartość merytoryczną twoich postów, zrobił to, o ile dobrze pamiętam, Noqa. Duża część twojej aktywności ostatnio rozpoczyna się od "xD" i kretyńskiego linku, niewiele mającego wspólnego z jakąkolwiek treścią. Przepraszam za wąskie horyzonty myślowe, ale twoje "wiersze" uznałem za kolejny spam, w dodatku w kiepskim smaku. Ostrzeżenie z każdym dniem spada o pewien procent, więc jeśli bardziej zastanowisz się nad treścią postów przez nadchodzące dwa tygodnie, wszystko wróci do normy. Banować nie zamierzam, chciałem tylko zwrócić twoją uwagę.

Ja tam sobie nie mam nic do zarzucenia - przeźrzałem swoje ostatnie posty i zdecydowana większość z nich posiada wartość merytoryczną, znaczenie i przesłanie. Czasami mniej oczywiste - nie każdy musi wiedzieć na przykład, co symbolizuje trąba pod wodą (chociaż akurat to większość ludzi z fora raczej wie, tylko wstydzi się przyznać).
Jestem debilem, tylko wstydzę się przyznać.
Z tym "xD" i linkiem to rozumiem, do czego pijesz - do mojego ostatniego posta w temacie Pruthenji o rosyjskim (widzę, że to też zniknęło). Jestem jednak pewien, że post ten spodobałby się założycielowi tematu, a tak - nawet nie miał możliwości go zobaczyć...

Cytat: 카니스 w Maj 16, 2014, 16:07:27
W sumie dobrze, bo nie była to poezja, którą czytałbym na spotkaniach czy wiecach.

A czy to jest spotkanie albo wiec? Poza tem, nie takie rzeczy uchodzą w pewnych kręgach (słusznie lub mniej słusznie) za arcydzieła. A gdybym wsadził tam jakiś homoseksualizm albo antyfaszyzm i gdzieś to opublikował, to już wszystkie medja piałyby peany na mój temat. Ale ja się w ten sposób nigdy nie sprzedam.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Ghoster

#4
[...........]
  •  

Todsmer

@Dyno:
Ja tu tylko dodam, że sam fakt, że dostajesz ostrzeżenia przy zupełnie różnych ekipach, powinien Ci dać do myślenia, że może problem nie leży w administracji.
  •  

spitygniew

P.S. To prawda.
  •  

Noqa

CytatJa tam sobie nie mam nic do zarzucenia - przeźrzałem swoje ostatnie posty i zdecydowana większość z nich posiada wartość merytoryczną, znaczenie i przesłanie.

Proporcja nie ma nic do rzeczy. Jeśli od tygodnia codziennie wrzucasz jakiś trolujący spam, to się nie dziw.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Feles

Cytat: spitygniew w Maj 16, 2014, 17:35:50
Co symbolizuje trąba pod wodą?
Nie wiem. Czy interpretacja tego jako ,,ch... w d..." nie byłaby zbyt naciągana?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Ghoster

#9
[...........]
  •