awatar

Zaczęty przez patka chorwatka, Maj 13, 2014, 21:19:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

patka chorwatka

Dlaczego nie mogę zmienić sobie awatara w formie gif? Tylko mam obraz statyczny... :'-(
  •  

Noqa

CZEMU ktokolwiek miałby mieć awatar w formie gif?
To nie jest sweet blogasek, która ma tryskać tęczą, tylko forum, na którym, między innymi, znajdują się ludzie, którzy wolą się skupić na merytorycznej dyskusji, a nie na skaczącym kangurze.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

patka chorwatka

  •  

spitygniew

Mój teserakt był słitaśny?
P.S. To prawda.
  •  

Ghoster

#4
[...........]
  •  

patka chorwatka

#5
 
Cytat: NoqaTo nie jest sweet blogasek
Razumiem, jestem użytkownikiem tego forum od lata 2009, dlatego was i czytam, bo piszecie interesujące rzeczy, i tak naprawdę sądzę.

Apropos kangura, on nie skacze, piłka spada z jego rąk na ziemię.
  •  

Widsið

Nigdy nie było problemów z awatarami w .gif. Jesteś pewna, że załadowałaś .gif a nie jakiś inny format?
  •  

Noqa

CytatMój teserakt był słitaśny?

Graficznie elegancki, ale jako awatar słitaśny.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Feles

Może ma zły rozmiar i przy próbie skalowania animacja zmienia się w statyczny obrazek?

Spróbuj wrzucić na inną usługę i zalinkować w profilu.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

Upewnij sie tez, ze twoj gif naprawde ma rozszerzenie .gif. Czasem sciagniety obrazek to gif pod rozszerzeniem .jpg czy innym i wtedy forum moze zglupiec.
  •  

patka chorwatka

#10
Cytat: Widsið w Maj 14, 2014, 14:15:00
Nigdy nie było problemów z awatarami w .gif. Jesteś pewna, że załadowałaś .gif a nie jakiś inny format?

Na innym forum też natrafiłam na problem.
"The uploaded file is larger than the maximum allowed size of 25 KB." Może sęk tkwi w rozmiaru?

  •  

Widsið

Może tak być; spróbuj zredukować rozmiar, ale w sumie pewnie odbije się to na jakości.
  •  

Ghoster

#12
[...........]
  •  

Canis

Widsið, jaki jest maksymalny rozmiar tu? Mógłbyś go zwiększyć?
  •