Nieobecności

Zaczęty przez Mścisław Bożydar, Sierpień 16, 2011, 21:36:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mścisław Bożydar

Jutro mnie niet, bo do Lwowa jadę :-)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Dynozaur

Mam nadzieję, że z bazóką. Albo chociaż kałasznikowem.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Aureliusz Chmielewski

Jutro jadę do Biskupina m.in na kurs pisania głagolicą... Ciekawe jak im to wyjdzie :D
The n-word
  •  

Mścisław Bożydar

[/nieobecność]
O, ciekawe xD
Tylko jak zrobią "rz" jako litera r+z, to załamka będzie xD
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Aureliusz Chmielewski

HAHAHAHAHAHAH CO TO BYŁO XD
Ogólnie, myślałem, że będzie to KURS a nie "kurs" :D
Więc wyglądało to tak. Nie cieszyło się to zbyt dużą popularnością - tj. nikt raczej o tym nie mówił jako widowisko. Dlaczego? Wyglądało to w taki sposób, że wbijam do tej chatki i spodziewam się kogoś, kto będzie o tym opowiadał... Historię z tym związane, nawet kurwa kiedy tą głagolicą pisali... A przy stoiskach 5-cio letnie dzieci rysujące sobie domki, bo kartki były wyłożone na stół a u góry napisane były po prostu literki do kopiowania... Żenada...
Ale dzień uważam jako fajny, cała atmosfera z dzisiejszym Biskupinem związana - zajebista!
The n-word
  •  

spitygniew

A tak w ogóle, to co głagolica ma wspólnego z Biskupinem?...
P.S. To prawda.
  •  

Aureliusz Chmielewski

Jakiś festyn archeologiczny. Były tam rzeczy nie tylko związane z Biskupinem, ale ogólnie ze średniowieczem. Wioski wczesnośredniowieczne prezentowane ze strony różnych państw: Węgier, Litwy, Białorusi i Polski oczywiście :D Różnorodności takie jak kowalstwo, tkactwo, różne takie xD
The n-word
  •  

Todsmer

No, ale co ma Biskupin wspólnego ze średniowieczem?
  •  

Henryk Pruthenia


Vilène

Robię sobie urlop od forum na czas nieokreślony, wracam, jak lista najaktywniejszych działów wyglądać będzie tak:

  •  

Ghoster

#130
[...........]
  •  

Henryk Pruthenia


Mścisław Bożydar

Żegnaj, Towarzyszu.
Jaka szkoda, że już nie wrócisz.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Silmethúlë

Wróci. Zawsze wraca. Chyba średnio raz w roku musi strzelić focha, powiedzieć, że się wynosi i wrócić po miesiącu. Czasami powrót zwiastują jego liczne multikonta.
  •  

Todsmer

I objawiające się squidy.
  •