Historia zmian nicków

Zaczęty przez Ghoster, Lipiec 20, 2014, 12:18:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ghoster

[...........]
  •  

Mścisław Bożydar

C ja taki niezrównoważony? o.O
Galicjan i Lwowi były krótko, można nie liczyć ;)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Noqa

To zmiana nicków nie została jednak zablokowana?
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Widsið

Została, ale zawsze można poprosić.
  •  

Mścisław Bożydar

A moderatorzy/batiuszki mogą zmieniać?
(nie chce mi się bawić w sprawdzanie)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Ghoster

#5
[...........]
  •  

wiola

dużo zmian jak widzę, dobrze że założyliście taki wątek
  •  

Toivo

Cytat: Ghoster w Lipiec 20, 2014, 12:18:19
jasnysfinks -> bigos -> jasnysfinks
-> Lukas

Serio tylko ja to zauważyłem?!
  •  

Ghoster

#8
[...........]
  •  

Henryk Pruthenia

Nie.
Sfinx był śmieszniejszy. Z tego co pamiętam, to na fb był raz luteraninem, raz prawosławnym, raz politykiem, raz czymś jeszcze... no heh.

A lukas to tylko "spam" i koniec historii, więc nie obrażajmy sfinxa!

Hapana Mtu

#10
norris <-> OldSchool

To drugie konto ma na chwilę obecną 9 postów, z czego inflacją w III RP (rozpoczęte przez norrisa) zajmowało się w 1 poście, sojuszem polsko-niemieckim i powojenną wielką Polską (rozpoczęte przez norrisa) przez 5 postów, a kolejne 3 poszły na "roszerzony" alfabet polski z dodatkiem liter wyrwanych ze starożytności (identyczną koncepcję miał norris, a niektóre rozwiązania z "debiutanckiej" łacinki OldSchoola pochodzą żywcem z debiutu norrisa). W dodatku oba konta nie dość, że piszą to samo, o tym samym i na równie słabym poziomie, to jeszcze tym samym idiolektem, m. in. mają tendencję do zaczynania zdań od zwrotów (głównie czasowników w trybie rozk.) mających na celu wymusić na czytającym przyjęcie określonego toku rozumowania, względnie podążenie nim (OldSchool: przypomnij; zwróć jednak uwagę; Przypominam; norris: Zwróć też uwagę; Przelicz; nie pomyślałeś), obaj też bardzo lubią słowo zapewne. Nawet na ostre słowa Pruthenii skierowane do norrisa obaj obrazili się po równo. Od kilu dni obserwuję tę maskaradę i zastanawiałem się, czy norris posunie się do "polubiania" swoich własnych postów. Aż przed chwilą zaobserwowałem takie zjawisko: na forum jest OldSchool, ma zero pomożeszy, OldSchool się wylogowuje, loguje się norris i nagle OldSchool ma dwa pomożesze, zgaduj-zgadula od kogo. Żeby było zabawniej, norris przez niemal dwa lata swojej wcześniejszej bytności na forum rozdał tylko jeden pomożesz, co czyni jego nagły przypływ hojności tym bardziej znamiennym.

Multikontowanie jest pewną tradycją tego forum, ale dotychnio multi miały na celu albo trolling, albo omijanie bana, multikonto służące do PIP to jednak nowość.

EDIT: W załączniku kolejne ciekawe zjawisko.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Todsmer

  •  

Vilène

No to chyba przydałoby się jednemu z tych kont dać czikitę...
  •  

Dynozaur

Dajmy się człowiekowi wytłumaczyć, co ma na swoje usprawiedliwienie.

Ale śmiechłę z multikonta do PIPu xD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Ghoster

#14
[...........]
  •