Historia zmian nicków

Zaczęty przez Ghoster, Lipiec 20, 2014, 12:18:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Towarzysz Mauzer

Da się zrobić. Co na to Hapana?

CytatDajmy się człowiekowi wytłumaczyć, co ma na swoje usprawiedliwienie. Ale śmiechłę z multikonta do PIPu xD
Z blokadą spieszył się nie będę - ostatecznie, nikomu to w zasadzie nie szkodzi, a jak komuś na IP tak zależy, to co nam tam, nie?
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Dynozaur

Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Vilène

  •  

Hapana Mtu

Cytat: Towarzysz Mauzer w Kwiecień 19, 2015, 22:29:25
Da się zrobić. Co na to Hapana?
Nie przeczę, że zabawa w detektywa i zbieranie dowodów były ciekawym doświadczeniem, ale chyba obędzie się bez rangi, zwłaszcza że forumowy rekord w dziedzinie liczby rozpoznanych multikont należy do Vilène.

W ogóle to niemal mi się zrobiło szkoda norrisa, bo chłopak chyba wciąż nie wie, że został zdemaskowany i wszyscy wiedzą o jego grze. Ale może przynajmniej jak wpadnie tu następnym razem, to znów wywoła jakąś ciekawą dyskusję w rodzaju tej o podziale terytorialnym i woj. pruskim (bo na kontynuację tamtej dyskusji już raczej nie liczę, Dynozaur wygrał ją miażdżąco).
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Vilène

Cytat: Hapana Mtu w Kwiecień 21, 2015, 18:08:50
Nie przeczę, że zabawa w detektywa i zbieranie dowodów były ciekawym doświadczeniem, ale chyba obędzie się bez rangi, zwłaszcza że forumowy rekord w dziedzinie liczby rozpoznanych multikont należy do Vilène.
Własne się nie liczą.
  •  

Ghoster

#20
[...........]
  •  

Henryk Pruthenia


normalitate

Hawkman to obraza. Hint: byłem administratorem.
  •  

Henryk Pruthenia

Qdracik? Ej, to by się zgadzało z poglądami, jeżeli dobrze pamiętam...

normalitate

Wolałbym na razie się nie przedstawiać, co Wy na to? Dlatego też zwlekam do przyszłego tygodnia z publikacją języka, bo po nim zostanę nie dość, że od razu rozpoznany to jeszcze skrytykowany XD
  •  

Henryk Pruthenia

Czekam z niecierpliwością!

Todsmer

Ja bym jednak podejrzewał nowszego admina :)
  •  

Henryk Pruthenia

A, Milya.
Na śmierć o nim zapomniałem.

normalitate

To też pudło i obraza. Tego gościa nie znosiłem przez całą jego forumową aktywność i nieustannie żądałem by odszedł.
  •  

Silmethúlë

#29
Przecież nie jesteś Założycielem. Arathem, który umarł, by stać się Kamilem?
  •