Pytania różne a rozmaite

Zaczęty przez Mścisław Bożydar, Sierpień 16, 2011, 23:29:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

Widsið

Cytat: Noqa w Październik 15, 2012, 14:40:01
Septante, huitante, nonante.

Huitante używa się wyłącznie w Szwajcarii i, wbrew pozorom, nie jest formą odziedziczoną. Octante to archaizm. Quatre-vingt trzyma się świetnie w całym obszarze francuskojęzycznym.
  •  

Pluur

Nie wiem może źle szukam, ale czy jest translator do IPA-y?
  •  

tob ris tob

Dzień dobry :-)
  •  

Pluur

Naczy się żeby się dało napisać w jakimś okienku, no i żeby mówiło :P
Ala ivonka
  •  

Henryk Pruthenia

Hah.
Ten tak zwany "święty Graal konlangerów" niestety nie istnieje...

I tak pewnie zaraz Ghoster by zaczął psioczyć, że to i tak niektórech jego pomysłów nie ogarnia, i że wszystko nie tak...

Pluur

Szkoda. Przydałoby się i to jeszcze jak? Zresztą sami pewnie wiecie, że to by było coś!
  •  

tob ris tob

To nie gadaj, tylko zrób coś takiego. Nawet przez jakiś czas myślałem nad tym, żeby zrobić takie cudo w UTAU, ale program ten mnie tak przeraził, że na samym obmyślaniu koncepcji poprzestałem.
Dzień dobry :-)
  •  

Pluur

  •  

Pingǐno

Zapewniam was, iż kiedyś, a może niebawem coś takiego powstanie.
Nie, ja nie potrafię. Chyba, że parę osób się zgra i zrobi razem.
  •  

Noqa

Powodzenia.
Bo wieloosobowe grupy inżynierów, informatyków i fonetyków, zajmujące się tym po kilkadziesiąt lat, z pewnością nie znały się na temacie.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Pluur

A to mosz jakieś oficjalne info skundź? Czy poprostu przewidujesz?
  •  

Pingǐno

#536
Cytat: Pluur w Październik 15, 2012, 21:53:35
A to mosz jakieś oficjalne info skundź? Czy poprostu przewidujesz?

Intuicyjnie... Skoro Ivonka jest już tak zaawansowana, to czemu by nie zrobić międzynarodową wersję. ;P

Cytat: Noqa w Październik 15, 2012, 21:53:09
Powodzenia.
Bo wieloosobowe grupy inżynierów, informatyków i fonetyków, zajmujące się tym po kilkadziesiąt lat, z pewnością nie znały się na temacie.

Bo so gupi.
  •  

spitygniew

Cytat: Henryk Pruthenia w Październik 15, 2012, 20:48:22
I tak pewnie zaraz Ghoster by zaczął psioczyć, że to i tak niektórech jego pomysłów nie ogarnia, i że wszystko nie tak...
Dobra wiadomość: Ghoster odwalił przedszkole i go nie ma.

Zła wiadomość: Tylko on umiałby nagrać wszystkie te głoski.
P.S. To prawda.
  •  

Henryk Pruthenia

Wiész Spity, ja tam u Ciebie w poście widzę dwie złe wiadomości...
Gościu pierdoli, ale fajnie pierdoli.

Jątrzeniot

Powiedziałbym inaczej: czasem pierdoli od rzeczy, hejtuje, flejmi i odwala dzieciniadę, ale czasem ma do powiedzenia na prawdę ciekawe rzeczy + bardzo dobrze ogarnia fonetykę, no i jest dobrym konlangerem (co jak co, ale za szangryjski należy się plus). Więc jednak szkoda by go było.
  •