Pytania różne a rozmaite

Zaczęty przez Mścisław Bożydar, Sierpień 16, 2011, 23:29:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

render

#1980
Nie troluję. Pytam, bo to nie jest dokładnie 7 dni. Zobaczysz się z prof. dokładnie za 7 dni - czas wykładu. Więc zmierzam do tego, że to nie jest dokładnie 7 dni, tylko nieprecyzyjne 7 dni. Toyatl, poratuj i już kończę z tym liczydłem czasu, i promise.
  •  

render

A takie określenie jeszcze dla przykładu, program rozpoczyna się w piątek o godz. 17.20 i trwa dziesięć minut, to nie będzie nieprecyzyjny ten, kto żegnając się ze słuchaczami o godz. 17.30, powie Do usłyszenia za tydzień, bo wciąż będzie to tydzień (7 dni)?
Ale 7 dni do początku programu czy do końca?
No do końca programu to jest 7 dni, pytanie czy chodzi o koniec czy początek programu, bo do początku brakuje 10 minut.
  •  

Τόλας

#1982
Zjedz wafelka.

A tu masz prawdziwą odpowiedź na swoje pytania. Tylko musisz obejrzeć od początku do końca bez przewijania, bo w przeciwnym wypadku niczego już nigdy nie zrozumiesz.

render

#1983
I to chciałem usłyszeć :).
Pozdrawiam Toyatl.
Nie zgadzam się tylko z CivilixXXX, że to jest równe 7 dni. Wykład będzie wcześniej o jego czas trwania.
  •  

spitygniew

P.S. To prawda.

Τόλας

Cytat: render w Styczeń 17, 2019, 21:57:42
I to chciałem usłyszeć :).
Pozdrawiam Toyatl.
Nie zgadzam się tylko z CivilixXXX, że to jest równe 7 dni. Wykład będzie wcześniej o jego czas trwania.
Jeśli obejrzałeś ten podlinkowany film od początku do końca, to przeczytaj uważnie to TUTAJ i TU, gdzie już ci udzieliłam odpowiedzi. Ale nie czytaj, jeśli filmu nie obejrzałeś w całości, bo to ci nic nie da.
  •  

render

  •  

Τόλας

Kolego Render. Tobie tu ludzie po 10 razy odpowiadają na twoje pytania, a ty ciągle pytasz o to samo i nic do ciebie nie dociera. Ja nie uważam, że masz problem z inteligencją, tylko z koncentracją. A muzyka wpływa pozytywnie na nastrój i skupienie uwagi.

render

Dlaczego ja pierdole, napisałem, że za 7 dni wskazuje koniec wykładu i tak może być, bo też się zobaczę z profkiem na końcu wykładu:), mam dokładny tydzień, a reszty można się domyślić, że jednak nie zamienię końca z początkiem i zobaczę się początkiem pierwej, a to wtedy niedokładne 7 dni:), ale ja już wiem, co i jak. Już nie pisze bo mi to zostało wyoślone i nie będę zawracał gitary, za co dziękuję.  Tylko to łociec grać mnie naucyli... pikne. Pozdro dla forumowiczów.
  •  

커래얟쓰

Cytat: spitygniew w Styczeń 18, 2019, 14:19:47
Ja pierdolę.

^ i 4 pochwalisze. Takich postów nam potrzeba. Krótkich mocnych szczerych. Tyle w temacie
  •  

spitygniew

Mam nadzieję, że Render szybko stanie się żywym memem jak Sfinks czy Hafukumanu, bo to jedyny sposób by jego wysrywy tolerować.
P.S. To prawda.
  •  

Dynozaur

Może by tak nadać Rendrowi rangę "Element kultury fora"? xDDDDDDD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

커래얟쓰

Hmm, mi trzeba by było w takim razie przyznać rangę "językowy podludź"
  •  

CivilixXXX

Názwyczajniéj ponadawać trochę rang dla každego.





Sei Kryoutxtuo Ki
  •  

Kazimierz

Dláczego piszesz táką pseŭdočeską ortografją?
  •