Witam z Torunia!

Zaczęty przez albarn, Lipiec 10, 2014, 21:01:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

albarn

Witajcie  :-)
Powiem wprost - ja lingwistą nie jestem, i zanim języki zacznę tworzyć powinienem się lepiej kilku nauczyć  ;-) Trafiłem tu, bo zafascynował mnie temat tworzenia własnych języków. Chciałbym poświęcić mu artykuł do lokalnej gazety, gdyż jestem (czy raczej - próbuję być  ;-) dziennikarzem. Czy są wśród Was mieszkańcy Torunia, powiatu toruńskiego lub powiatu bydgoskiego, którzy chcieliby ze mną na ten temat porozmawiać i rozpropagować sprawę conlangów wśród szerokiej publiczności?  ;-)

Pozdrawiam serdecznie!
  •  

CookieMonster93

Dzień dobry :-)
Polecam nauczyć się międzynarodowego alfabetu fonetycznego (wpisz IPA na wikipedii, to znajdzie samo :D). Jest bardzo przydatna na tym forum. No i warto przejrzeć dział lingwistyka. :-)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Pluur

Witam :)

Pomysł do propagowania szerszej publiczności, wedle mnie bardzo dobry. Sam idę teraz do klasy dziennikarskiej w LO, także może i ja jak się spiszę zaaranżowałbym coś takiego na Śląsku i Zagłębiu, tym bardziej, że z tąd znam jedną postać językotwórcy :)

PS: nie zrażaj się do nas za prędko  :-) ;-) :-D ;-D
  •  

Dynozaur

Pluur taki młody

Witaj, mamy nadzieje, że wytrzymasz dłużej niż większość nowych...

PS: Canis jest z Bromberga.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Pluur

  •  

Wercyngetoryks

Cytat: Pluur w Lipiec 11, 2014, 20:53:42Sam idę teraz do klasy dziennikarskiej w LO

Do licha, to jest coś takiego? Kurde, a ja wziąłem jakąś informatyczną.
ChWDChRL
  •  

Canis

Cytat: Dynozaur w Lipiec 13, 2014, 17:55:37
PS: Canis jest z Bromberga.
I cóż z tego? Przecież ja kocham Toruń i padre Tadeo! Tylko ten Kopernik wstawiany dosłownie wszędzie gdzie popadnie, niczym burgerskie flagi w Stanach, jest bardzo, bardzo irytujący.

@albarn: Czuj się jak u siebie w domu.
  •  

Dynozaur

Cytat: Canis w Lipiec 14, 2014, 09:25:56I cóż z tego? Przecież ja kocham Toruń i padre Tadeo! Tylko ten Kopernik wstawiany dosłownie wszędzie gdzie popadnie, niczym burgerskie flagi w Stanach, jest bardzo, bardzo irytujący.

No OP pytał kto z Thorna albo Bromberga, to mu powiedziałem. To źle?
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

albarn

Cytat: Canis w Lipiec 14, 2014, 09:25:56Tylko ten Kopernik wstawiany dosłownie wszędzie gdzie popadnie, niczym burgerskie flagi w Stanach, jest bardzo, bardzo irytujący.

@albarn: Czuj się jak u siebie w domu.
O masz :/ jedno z miejsc gdzie piszę ma akurat Kopernika w nazwie, muszę zasugerować rebranding  ;-)

Dziękuję za miłe przyjęcie  :-)
  •  

Tuktun

Ja też jestem z powiatu owegoż.
Mój uprzedni, lipny nick to Lord of the Potatoes.

És most következzék valami egészen más. A Monty Python Repülő Cirkusza.
  •  

Lukas

  •