Spowiedź i Pokuta Konlangerów 2015!

Zaczęty przez Ghoster, Styczeń 08, 2015, 19:43:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pluur

Cytat: Canis w Luty 17, 2015, 15:32:35
Pluur, za jakiś tydzień chciałbym mieć machniętą pierwszą wersję, na zasadzie szkicu. Im bardziej to rozwijam, tym bardziej mam ochotę napisać to wszystko od nowa, lub przynajmniej inaczej podzielić rozdziały, ale już dokończę to, co jest. Na razie mam piętnaście stron, będzie tego pewnie jakieś 18 - 20. Muszę jeszcze  opisać pokrótce porady dot. składni, ale na tym się słabo znam, więc trochę sam wolałbym doczytać.

Wtedy ci prześlę dokument do przeczytania, i chciałbym, żebyś napisał mi na PW (albo najlepiej na GG:1411414) wszystkie uwagi, niedogodności, sugestie i obelgi, jakie będziesz do tego, co napisałem, miał. Całość pewnie zajmie kilka tygodni, więc proszę się nie napalać na nic konkretnego w najbliższym czasie. Przyda mi się też jeszcze jeden beta-tester.

Dobrze, to czekam
  •  

Ghoster

#16
[...........]
  •  

Noqa

At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Aureliusz Chmielewski

Chyba go nie karmisz tymi robalami :////

Ale tak serio, to czemu je ściąłeś?
The n-word
  •  

Ghoster

#19
[...........]
  •  

Lukas

SPOWIEDŹ

  • Skaczę z kwiatka na kwiatek, czyli żadnego języka nie opracowałem na fest, a mam 10 szkicy.
  • Nie rozpocząłem kreowania sylabariusza dla mojego flagowego konlangu
  • rzuciłem kurs niemieckiego.[li/]
POKUTA:

  • Podciagnąć sie z angielskim z obecnego B1 do B2
  • Kontynuować niemiecki choćby ten kurs forumowy
  • Opracować sylabariusz krasnalski/li]
    • Uzupełnić listę Swadesha we wszstkich moich językach
  •