dobry wieczór :-)

Zaczęty przez Τόλας, Marzec 15, 2015, 18:24:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

Τόλας

nazywam się Grzesiek, jestem lingwistycznym naturszczykiem i od dłuższego czasu przeglądam sobie to forum. no i czasem znajduję, czego szukam. :-) powolutku tworzę swój alternacyjny konlag, może jak się trochę rozwinie, to go tu umieszczę.
coś o sobie? lubię czarny kolor i czarny humor, 17 jest moją ulubioną liczbą, a alfabet grecki - pismem.  8-)
  •  

Noqa

Witaj, zawsze to miło zobaczyć tu kogoś nowego :)
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

CookieMonster93

Również witam i mam nadzieję, że ci się tu spodoba. :-)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Henryk Pruthenia

Witam i ja!
Po niku pomyślałbym żeś actekofil.

Towarzysz Mauzer

Witamy i czekamy na ciekawy opis języka, bośmy odrobinę tu wypaleni twórczo i przytłoczeni ciężkim bagażem doświadczeń językoznawczych ;). Jako odpowiedzialny zgred i administrator, polecam zaczynanie zdań dużą literą - generalnie to forum otwarte na ortograficzne nowinki, ale dłuższe teksty są chyba czytelniejsze, gdy zdania im mają wyraźny początek.

Henryków actekofil zabrzmiał mi jak nazwa jakiegoś przyjemnego leku na kaszel, hm.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Τόλας

Cytat: Henryk Pruthenia w Marzec 15, 2015, 18:46:24
Witam i ja!
Po niku pomyślałbym żeś actekofil.
jasne, że tak.  szczególnie -tl jest śliczne.  ale uczciwie stawiając sprawę, to słowo zaczęło łazić mi po głowie po spożyciu dawki C2H5OH z dodatkiem CO2 i chmielu.  :-D   inspirująca substancja, tylko trza umieć ją stosować.
  •  

Τόλας

Cytat: Towarzysz Mauzer w Marzec 15, 2015, 18:48:59
Jako odpowiedzialny zgred i administrator, polecam zaczynanie zdań dużą literą - generalnie to forum otwarte na ortograficzne nowinki, ale dłuższe teksty są chyba czytelniejsze, gdy zdania im mają wyraźny początek.
ok.  przyjąłem do wiadomości.  no ale nawyk - rzecz święta.
  •  

Spiritus

Jŏ ciã richtich witōm tukej sam, ty nŏsz nowy giździe pierōński! Miyło mie fest.
To jest nawet zabawne, że na tym forum można sobie spokojnie pisać w cyrylicy, hangylu czy w ogóle w innym języku, ale jak ktoś zaczyna pisać zdanie z małej litery, zaraz pojawiają się wąty xd.

No cóż, mam nadzieję, że jakoś się oswoisz ze specyfiką forum.
  •  

Ghoster

#8
[...........]
  •  

Mścisław Bożydar

Toyatl, nie ucieknij od razu
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •