Witam!

Zaczęty przez Hesperia, Marzec 16, 2015, 21:50:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hesperia

Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników. :-) Kolejna Marta (a właściwie Hesperia) na pokładzie. Interesuję się szeroko pojętym językoznawstwem, glottodydaktyką, naukoznawstwem, teorią informacji, literaturą, filozofią.

Kocham to forum (i ten rodzaj humoru) i przeczytałam je swojego czasu w całości (kiedy jeszcze forum miało starą szatę graficzną), więc niezmiernie mnie ucieszyło, że forum się dobrze trzyma i że się nieco ożywiło.

Niestety nie tworzę na razie conlangów, głównie dlatego, że bardziej interesuje mnie sam język i/czy też proces tworzenia sztucznych języków. Co nie znaczy, że w przyszłości nie chciałabym stworzyć własnego języka (ach, marzenia), który w sumie zapewne okazałby się nooblangiem...

I nie, nie interesuję się językami przez twórczość Tolkiena. ^^ Wiem, że sporo osób tak właśnie zaczyna, ale nie ja, bowiem ja zaczęłam od Milewskiego.

Poza tym jestem świeżynką, bo zaczęłam dopiero studiować, a językoznawstwem tak prawdziwie (czytanie literatury naukowej itp.) interesuję się dopiero od roku.
  •  

Todsmer

  •  

Dynozaur

Witaj, marto!

Cytat: Hesperia w Marzec 16, 2015, 21:50:21Kocham to forum (i ten rodzaj humoru) i przeczytałam je swojego czasu w całości (kiedy jeszcze forum miało starą szatę graficzną), więc niezmiernie mnie ucieszyło, że forum się dobrze trzyma i że się nieco ożywiło.

Robisz wielu użytkownikom tego fora złudne nadzieje...

To okrutne.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Pluur

Witam serdecznie  :-(
  •  

Henryk Pruthenia

I ja witam na pokładzie łajby Kąlągier!
Arrr!

Hesperia

Dziękuję bardzo. ^^ I złudne nadzieje? Oj tam, oj tam...
  •  

CookieMonster93

English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •