Zapotrzebowanie, prośby, zamówienia

Zaczęty przez Canis, Wrzesień 26, 2011, 08:31:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

zabojad

Ale w niedalekiej przyszłości, jak ci on odbrzydnie ;) ?
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Widsið

Nie obrzydł mi, nie mam na to czasu po prostu w tej chwili ;p Może na ZAJĄCZKA zrobię jakiś prezent.
  •  

Spiritus

Wiem, że (ciekawe, dlaczego?) na forum nie ma szczególnego zainteresowania tym językiem, ale  miałby ktoś ochotę na kurs dla początkujących z francuskiego, bo chciałby sobie odświeżać po lekcjach materiał (mając 6 lekcji w tygodniu i mnóstwo sprawdzianów, nie jest to dziwne). Tak więc - Są chętni, bo jetem gotów poprowadzić.
  •  

Silmethúlë

Poprowadź, nawet jak chętnych nie ma (ja nie jestem), to i tak będziemy czytać, because new posts, a jak będzie czytane, to ktoś pewnie skomentuje i znów jakaś ciekawa dyskusja się z tego urodzi.
  •  

Ghoster

#214
[...........]
  •  

Toivo

Jak będzie porządny, to pewnie będę zaglądał. Uczyłem się francuskiego dziecięciem będąc, potem zapomniałem i kilka razy próbowałem sobie przypomnieć, ale z marnym skutkiem.
  •  

Spiritus

Ostrzegam tylko - pierwsza lekcja będzie chyba okropna, bo:
-pierwszy raz będę prowadził lekcję czegokolwiek.
-francuskie samogłoski są strasznie... posrane.
  •  

Vilène

Swoją drogą, już sobie wyobrażam, jak to na francuskim forum językotwórców będą się z nas nasmiewać :P.
  •  

Pluur

Cytat: Vilène w Grudzień 16, 2013, 23:04:20
Swoją drogą, już sobie wyobrażam, jak to na francuskim forum językotwórców będą się z nas nasmiewać :P.

A jest takie? <linka proszę :D>
  •  

Vilène

  •  

Noqa

At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

ArturJD

A czy jest ktoś chętny na prowadzenie lekcji z greki klasycznej? Podejrzewam, że gdyby był, to jużby to dawno był zrobił :(
  •  

Wercyngetoryks

ChWDChRL
  •  

prz_

Pytam bardzo nieśmiało i generalnie mam opory do uczenia czegokolwiek ludzi, którzy ogarniają IPA i określenia typu "półotwarta wargowo-miękkopodniebienna bezdźwięczna" znacznie lepiej ode mnie, ale czy byliby chętni na bułgarski i słoweński?
  •  

Ghoster

#224
[...........]
  •