Zapotrzebowanie, prośby, zamówienia

Zaczęty przez Canis, Wrzesień 26, 2011, 08:31:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

CookieMonster93

Słoweńskiego się chętnie bym nauczył, liczba podwójna rulez, a o bułgarskim mogę się też czegoś dowiedzieć, bo Nina Dobrev <3 Mrrrrrrrr :3
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Ghoster

#226
[...........]
  •  

CookieMonster93

Moi znajomi słuchali go tyle czasu dla beki, że im się wkręciło i zaczęli faktycznie tego słuchać... ;/
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

prz_

Ja na szczęście zawsze miałem odpowiedni dystans do Azisa - ani nie było nienawiści, ani specjalnej miłości. Choć przyznam, iż jest kilka utworów z czałgi, które lubię.
  •  

Towarzysz Mauzer

Mnie by ze słoweńskiego interesowały konstrukcje ze spójnikami i ogólnie leksykalne środki koherencji w zdaniu, bo podstawy ogarniać ogarniam.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

zabojad

Mnie by cały słoweński interesował.
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Mahtlactli Omome Tochtli

#231
Czy ktokolwiek z Was ma albo zna dostęp (w miarę łatwy) do materiałów do nauki quechua (innych niż rzeczy, które pojawiają się w góglach po wpisaniu "learn quechua" i "quechua lessons" oraz tego, co w przypisach do Wikipedii :-P)? Szczególnie chodzi mi o podręczniki (najlepiej współczesne, a nie szesnastowieczne, jakkolwiek, cóż, przywykłem) albo coś innego, co zawierałoby w miarę proste teksty. Słowniki on-line i opisy podstaw gramatyki da się znaleźć, ale co za pożytek z wkuwania na pamięć regułek gramatycznych i listy słówek, kiedy nie można nic poczytać ani nic...
Będę wdzięczny za wszelką pomoc :-)
  •  

Hapana Mtu

Wiem, że to marny trop, ale znajomy Czech chwalił się, że u nich w Pradze na uniwersytecie uczą keczui.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Mahtlactli Omome Tochtli

Cytat: Hapana Mtu w Styczeń 21, 2014, 00:56:58
Wiem, że to marny trop, ale znajomy Czech chwalił się, że u nich w Pradze na uniwersytecie uczą keczui.

Heh, aż śmiechłem :-D W sumie trop nie taki zły, czeski znam nieźle, Pragę lubię, może jakiś cel na Erazmusa.
  •  

Hapana Mtu

Jest nawet jakaś strona z materiałami, bibliografią i kontaktami.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Mahtlactli Omome Tochtli

Cytat: Hapana Mtu w Styczeń 21, 2014, 01:11:12
Jest nawet jakaś strona z materiałami, bibliografią i kontaktami.

O, dzięki! :-)
  •  

Mścisław Bożydar

Ma ktoś namiary na fajnego pedeefa do nauki islandzkiego? (współczesnego)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Pluur

  •  

Aureliusz Chmielewski

Na thepiratebayu jest dostępny pdf książki Teach yourself Icelandic.
The n-word
  •  

Mścisław Bożydar

O, to zacnie.
Bo wicie, kupił jeśm był sobie rozmówki islandzkie. Ok, zwroty są, wszystko fajnie, można się nauczyć postych dialogów, ale...
Język ten tak mi się podoba, że aż chcę go więcej :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •