Ponownie wita

Zaczęty przez putek17, Październik 02, 2015, 21:30:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

putek17

A więc witam ponownie. Jeśli ktoś kojarzy putka sprzed kilku miesięcy, to coś jej najwyraźniej odbiło, bo pomyślała sobie, że nie chce jednak umieszczać swojego conlangu w internecie i po prostu zniknie. A do tego, parę miesięcy później zda sobie sprawę, że nie może się zalogować na swoje konto. <facepalm>

Tak więc, przez ten czas oczywiście zmieniłam zdanie i próbowałam swoich sił na CBB ^^ A teraz wpadłam na pomysł, że opisanie Pekseili w moim rodzimym języku byłoby nie takim głupim pomysłem. No i generalnie poszukać jakiejś społeczności, bo tamta wydaje się taka... hmm, zbyt duża by robić jakąkolwiek różnicę swoją obecnością. ^^ A tutaj atmosfera jest taka, bardziej zrozumiała. :D

Także, po raz kolejny, wita putek, i ma nadzieję, że nikomu nie narobi kłopotów. ^^
  •  

Vilène

Ja nie kojarzę, ale jeżeli wracasz to bardzo dobrze!

Mam nadzieję, Putku, tylko że nie masz na imię Kici.
  •  

putek17

Cytat: Vilène w Październik 02, 2015, 21:38:36
Ja nie kojarzę, ale jeżeli wracasz to bardzo dobrze!

Mam nadzieję, Putku, tylko że nie masz na imię Kici.
Nie, nie. Spokojnie ^^
  •  

Todsmer

#3
Witamy :)

Mam tylko nadzieję, że z tymi kontami to nie do trzech razy sztuka ;D

Edyta: Zdaje mi się że admiństwo może zresetować hasła, może by to było lepsze?
  •  

Obcy

Jak to miło widzieć kobietę na tym forum (pomijając Vilén > Vilène)...
  •  

putek17

Cytat: Todsmer w Październik 02, 2015, 23:30:28
Edyta: Zdaje mi się że admiństwo może zresetować hasła, może by to było lepsze?
Ee, to wolałam już zrobić nowe konto i tego się trzymajmy. Byłam nieźle zdeterminowana, by pozbyć się tamtego konta, więc... to raczej nie wypali. ^^
  •  

Canis

Czołem, Putku, posiedź z nami tym razem trochę dłużej.
Polecam nasze Wiki http://jezykotw.webd.pl/wiki/Specjalna:Ostatnie_zmiany pod tym linkiem, jak zawsze!
  •  

putek17

#7
Cytat: Canis w Październik 03, 2015, 13:25:58
Czołem, Putku, posiedź z nami tym razem trochę dłużej.
Dziękujęęę ^^

Swoją drogą, nie wiem czemu do kliknięcia "Podgląd" przy pisaniu posta kapcza też jest potrzebna. Żebym się sama nie zaspamowała?  ::-) Nieważne, już się kapcza wyłaczyła.
  •